Autori Tema: Dekoracioni i tryezave  (Lexuar 4143 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Dekoracioni i tryezave
« Me: Tetor 10, 2012, 11:02:29 MD »
Nje element shume i rendesishem per amvisat e mira eshte edhe menyra e dekorimit te tryezes, e cila ndryshon sipas rastit qe kemi.

Ketu po ju paraqisim disa ide. Mund te mos i kemi elementet perkatese qe shohim, por duke pare keto menyra, dicka mund te sajojme  :)
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Dekoracioni i tryezave
« Pergjigju #1 Me: Tetor 10, 2012, 11:09:03 MD »
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Dekoracioni i tryezave
« Pergjigju #2 Me: Tetor 10, 2012, 11:12:32 MD »
Per krishtlindje
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Dekoracioni i tryezave
« Pergjigju #3 Me: Tetor 11, 2012, 04:42:57 PD »