Autori Tema: Cfare keni ngrene sot???  (Lexuar 5266 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Cfare keni ngrene sot???
« Me: Shtator 03, 2010, 09:50:20 MD »
c 'fare skam ngrene thuaj  [prankster]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
Cfare keni ngrene sot???
« Pergjigju #1 Me: Shtator 04, 2010, 03:58:06 MD »
Musaka kam ngrene per dreke.
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë al-kapone

 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Cfare keni ngrene sot???
« Pergjigju #2 Me: Shtator 04, 2010, 04:01:20 MD »
Vetem nje sallate  [sad1]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Cfare keni ngrene sot???
« Pergjigju #3 Me: Shtator 06, 2010, 01:08:35 PD »
po ha pasta con gorgonzola  [mrgreen]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Cfare keni ngrene sot???
« Pergjigju #4 Me: Shtator 06, 2010, 01:13:35 PD »
Piadina (monocolo) mmmmmmmmm  [cool1]

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
Cfare keni ngrene sot???
« Pergjigju #5 Me: Tetor 15, 2010, 02:10:45 PD »
sot i kam bo pershesh...sallat,mish,bakllava,boze,
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë romi_boy

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 89
 • Popullariteti: 5
Cfare keni ngrene sot???
« Pergjigju #6 Me: Tetor 27, 2010, 09:56:41 MD »
nje buke misri te ngrohte  ;D

Jashtë Linjë al-kapone

 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Cfare keni ngrene sot???
« Pergjigju #7 Me: Tetor 27, 2010, 10:22:53 MD »
 [grin1]
musaka kam grene,,

Jashtë Linjë A.E.O.N

 • Bacchus
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1515
 • Popullariteti: 19
Cfare keni ngrene sot???
« Pergjigju #8 Me: Nëntor 01, 2010, 09:27:26 MD »Po pres delivery [laugh1]Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Cfare keni ngrene sot???
« Pergjigju #9 Me: Nëntor 01, 2010, 09:53:57 MD »
Pizzaaaaaaaa
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Cfare keni ngrene sot???
« Pergjigju #10 Me: Nëntor 01, 2010, 10:00:31 MD »
byrek [whisteling]

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Cfare keni ngrene sot???
« Pergjigju #11 Me: Nëntor 01, 2010, 10:15:01 MD »
lesh  >:(

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Cfare keni ngrene sot???
« Pergjigju #12 Me: Nëntor 01, 2010, 10:18:21 MD »

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Cfare keni ngrene sot???
« Pergjigju #13 Me: Nëntor 01, 2010, 10:20:53 MD »
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] jo mi se skam nevoj per diet une  [laugh1]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Cfare keni ngrene sot???
« Pergjigju #14 Me: Nëntor 01, 2010, 10:22:06 MD »
[rlmao] [rlmao] [rlmao] jo mi se skam nevoj per diet une  [laugh1]
Une sdi gje ,ste kam pa  [cool1]