Autori Tema: Çfare hani duke ecur rrugës?  (Lexuar 22324 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Çfare hani duke ecur rrugës?
« Pergjigju #120 Me: Shkurt 07, 2011, 06:12:37 MD »
hahahahahahahahahahahahahahahahahaha


cemcakiz

Jashtë Linjë al-kapone

 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Çfare hani duke ecur rrugës?
« Pergjigju #121 Me: Mars 06, 2011, 12:26:05 PD »
karamele zana [teethsmile] [teethsmile]

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Çfare hani duke ecur rrugës?
« Pergjigju #122 Me: Mars 06, 2011, 02:18:37 PD »

Jashtë Linjë al-kapone

 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Çfare hani duke ecur rrugës?
« Pergjigju #123 Me: Mars 06, 2011, 08:07:37 PD »

Jashtë Linjë Gogoli

 • Durim+Qetesi+Reflektim
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1617
 • Popullariteti: 137
 • Kerko,Meso,Puno
Çfare hani duke ecur rrugës?
« Pergjigju #124 Me: Mars 29, 2011, 01:02:20 PD »
Molto(5-6 ne dite)

Do vij dimri dhe un s'do jem aty!Ti do bashkohesh me shiun dhe do qani te dy!

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Çfare hani duke ecur rrugës?
« Pergjigju #125 Me: Mars 29, 2011, 01:02:55 MD »
molle

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Çfare hani duke ecur rrugës?
« Pergjigju #126 Me: Prill 13, 2011, 06:19:50 MD »
akullore ;D
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Çfare hani duke ecur rrugës?
« Pergjigju #127 Me: Prill 17, 2011, 10:28:24 PD »
amelia me cokollate [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]