Autori Tema: Boza, pija autentike e shqiptarëve të shekullit XIX .......  (Lexuar 23391 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Xena

  • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
  • V.I.P ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 3664
  • Popullariteti: 208
  • Save the drama for your mama!
Boza, pija autentike e shqiptarëve të shekullit XIX .......
« Pergjigju #30 Me: Qershor 25, 2012, 05:18:23 MD »
Ateher ka qene e mire ose na esht dukur e mire se ka pas konkurente limonaten si pije freskuese.
Sbesoj se me pelqen edhe sikur ta provoj prap, pijet aq te trasha nuk i kam qef.

Qe mka pelqyer ateher e pranoj. :)