Autori Tema: Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare  (Lexuar 31110 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare
« Pergjigju #45 Me: Maj 23, 2010, 12:28:27 MD »

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare
« Pergjigju #46 Me: Maj 23, 2010, 12:28:42 MD »

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare
« Pergjigju #47 Me: Maj 23, 2010, 12:29:01 MD »

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare
« Pergjigju #48 Me: Maj 23, 2010, 12:29:18 MD »

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare
« Pergjigju #49 Me: Maj 23, 2010, 12:29:39 MD »

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare
« Pergjigju #50 Me: Maj 23, 2010, 12:29:53 MD »

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare
« Pergjigju #51 Me: Maj 23, 2010, 12:30:09 MD »

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare
« Pergjigju #52 Me: Maj 23, 2010, 01:06:14 MD »
shume te bukura
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare
« Pergjigju #53 Me: Maj 23, 2010, 01:24:02 MD »
Shume te bukura te gjitha belt....

''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare
« Pergjigju #54 Me: Maj 23, 2010, 01:24:44 MD »
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare
« Pergjigju #55 Me: Maj 23, 2010, 01:25:31 MD »
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare
« Pergjigju #56 Me: Qershor 19, 2011, 09:17:49 MD »
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.