Autori Tema: Ndjenja e momentit me nje foto.....  (Lexuar 26990 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë vissi_kaze

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3579
 • Popullariteti: 42
Ndjenja e momentit me nje foto.....
« Pergjigju #165 Me: Dhjetor 17, 2013, 04:14:20 PD »
Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Ndjenja e momentit me nje foto.....
« Pergjigju #166 Me: Korrik 03, 2014, 03:37:45 MD »
 <dance together>
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Adiizo-la

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Ndjenja e momentit me nje foto.....
« Pergjigju #167 Me: Nëntor 25, 2018, 10:03:16 PD »
 [angel3]Imazhi do të tregojë ndryshimin. Ose kujtime për të bërë hollows.

 [laugh6] [laugh6] [laugh6]


Gclub Mobile