Autori Tema: *Sy qe flasin.  (Lexuar 7353 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
*Sy qe flasin.
« Pergjigju #15 Me: Shkurt 21, 2011, 07:59:02 MD »
.
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
*Sy qe flasin.
« Pergjigju #16 Me: Mars 06, 2011, 08:19:20 MD »
 [prankster]
« Redaktimi i Fundit: Mars 10, 2011, 03:39:12 MD nga *Toshe »
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
*Sy qe flasin.
« Pergjigju #17 Me: Mars 06, 2011, 08:23:32 MD »
[prankster]
toshe toshe sa e bukur qe je  [lovestruck] [lovestruck] [tongue3]

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
*Sy qe flasin.
« Pergjigju #18 Me: Mars 06, 2011, 10:48:59 MD »
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
*Sy qe flasin.
« Pergjigju #19 Me: Mars 06, 2011, 10:49:59 MD »

Jashtë Linjë Gogoli

 • Durim+Qetesi+Reflektim
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1617
 • Popullariteti: 137
 • Kerko,Meso,Puno
*Sy qe flasin.
« Pergjigju #20 Me: Mars 10, 2011, 03:42:15 MD »
Kjo flet komplet me lla  [laugh1]
Do vij dimri dhe un s'do jem aty!Ti do bashkohesh me shiun dhe do qani te dy!

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
*Sy qe flasin.
« Pergjigju #21 Me: Mars 10, 2011, 03:56:06 MD »
Fili kujt i more leje per kte ti ?    <godit me karrike>

 [laugh1]
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë Gogoli

 • Durim+Qetesi+Reflektim
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1617
 • Popullariteti: 137
 • Kerko,Meso,Puno
*Sy qe flasin.
« Pergjigju #22 Me: Mars 10, 2011, 03:58:52 MD »
Fili kujt i more leje per kte ti ?    <godit me karrike>

 [laugh1]

O teta po...eee...hmmm...Ishte amareti [laugh1]

Do vij dimri dhe un s'do jem aty!Ti do bashkohesh me shiun dhe do qani te dy!

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Re: *Sy qe flasin.
« Pergjigju #23 Me: Mars 23, 2011, 08:24:15 MD »
 [laugh1]
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
*Sy qe flasin.
« Pergjigju #24 Me: Maj 02, 2011, 09:32:53 MD »
.
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
*Sy qe flasin.
« Pergjigju #25 Me: Maj 06, 2011, 02:18:02 MD »
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
*Sy qe flasin.
« Pergjigju #26 Me: Maj 14, 2011, 11:44:49 PD »
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
*Sy qe flasin.
« Pergjigju #27 Me: Qershor 02, 2011, 11:13:46 MD »

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
*Sy qe flasin.
« Pergjigju #28 Me: Qershor 02, 2011, 11:38:36 MD »