Autori Tema: Interesante...  (Lexuar 23779 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Interesante...
« Me: Tetor 11, 2009, 10:33:23 MD »
mund te postoni ketu foto interesante , te vecanta apo gazmore ....mjafton te jene te pa para  [cool1]
« Redaktimi i Fundit: Tetor 11, 2009, 11:19:26 MD nga snow »

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
interesante...
« Pergjigju #1 Me: Tetor 11, 2009, 10:41:43 MD »
vere 2009 , rr elbasanit

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
interesante...
« Pergjigju #2 Me: Tetor 11, 2009, 10:43:56 MD »
 [whackbutt]

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
interesante...
« Pergjigju #3 Me: Tetor 11, 2009, 10:46:18 MD »
mouse [clap3]

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
interesante...
« Pergjigju #4 Me: Tetor 11, 2009, 10:55:36 MD »
kavaje ...

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
interesante...
« Pergjigju #5 Me: Tetor 11, 2009, 10:58:41 MD »
te me falni srrija dot pa e nxjerre  [party]

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
interesante...
« Pergjigju #6 Me: Tetor 11, 2009, 11:03:05 MD »
urte e bute duke iu afruar objektivit qe me ngulte syte.... [secret]

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
interesante...
« Pergjigju #7 Me: Tetor 11, 2009, 11:08:23 MD »
familja dhe dashuria...

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
interesante...
« Pergjigju #8 Me: Tetor 11, 2009, 11:11:06 MD »
biznesi dhe qejfi  [coolthumb]

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
interesante...
« Pergjigju #9 Me: Tetor 11, 2009, 11:12:59 MD »
ec aty te keqen  [rlmao]

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
interesante...
« Pergjigju #10 Me: Tetor 11, 2009, 11:16:52 MD »
ska vend per ty ketu...

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
interesante...
« Pergjigju #11 Me: Tetor 11, 2009, 11:54:27 MD »


sdoja te isha ne vend te tij... [nailbitting]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Interesante...
« Pergjigju #12 Me: Tetor 11, 2009, 11:56:40 MD »UPPPPPPPPPSSSSSS
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Interesante...
« Pergjigju #13 Me: Tetor 11, 2009, 11:59:13 MD »UPPPPPPPPPSSSSSS
don't do it again ...

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Interesante...
« Pergjigju #14 Me: Tetor 12, 2009, 12:03:29 PD »


ishkreti  se mate dot  [rlmao]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!