Autori Tema: Fruta perime...  (Lexuar 16746 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Fruta perime...
« Pergjigju #60 Me: Shtator 20, 2009, 07:06:33 MD »
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Fruta perime...
« Pergjigju #61 Me: Shtator 20, 2009, 07:06:49 MD »
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Fruta perime...
« Pergjigju #62 Me: Shtator 20, 2009, 07:07:04 MD »
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Amy

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4307
 • Popullariteti: 178
Fruta perime...
« Pergjigju #63 Me: Maj 24, 2010, 04:52:21 MD »

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Fruta perime...
« Pergjigju #64 Me: Maj 24, 2010, 04:55:24 MD »

Jashtë Linjë Amy

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4307
 • Popullariteti: 178
Fruta perime...
« Pergjigju #65 Me: Qershor 15, 2010, 05:54:57 MD »

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
Fruta perime...
« Pergjigju #66 Me: Qershor 15, 2010, 07:53:42 MD »
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
Fruta perime...
« Pergjigju #67 Me: Qershor 15, 2010, 07:54:33 MD »
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
Fruta perime...
« Pergjigju #68 Me: Qershor 15, 2010, 07:57:31 MD »
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Fruta perime...
« Pergjigju #69 Me: Qershor 15, 2010, 09:45:06 MD »
...uaaaaaaaaaaa sa energjiiiii per ishujt e mi  [laugh1] [laugh1] [laugh1] Mrjana moj hajde se paska ketu energjiiiiiiiii  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Un po mare ananas dhe banane se kan me shume energji,ty po te le kivin  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Fruta perime...
« Pergjigju #70 Me: Qershor 15, 2010, 09:50:48 MD »
...uaaaaaaaaaaa sa energjiiiii per ishujt e mi  [laugh1] [laugh1] [laugh1] Mrjana moj hajde se paska ketu energjiiiiiiiii  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Un po mare ananas dhe banane se kan me shume energji,ty po te le kivin  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Shtrige more me te mirat  [laugh1] [laugh1] [laugh1] po he se do kesh probleme me kolitin  [rlmao] [rlmao] [rlmao] Na kaaaaaaq ta besh dhembin ska  [happydance] [happydance] [happydance]
[laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Me shkrive te marte e mira ty  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
Fruta perime...
« Pergjigju #71 Me: Qershor 15, 2010, 09:53:49 MD »
...uaaaaaaaaaaa sa energjiiiii per ishujt e mi  [laugh1] [laugh1] [laugh1] Mrjana moj hajde se paska ketu energjiiiiiiiii  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Un po mare ananas dhe banane se kan me shume energji,ty po te le kivin  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Shtrige more me te mirat  [laugh1] [laugh1] [laugh1] po he se do kesh probleme me kolitin  [rlmao] [rlmao] [rlmao] Na kaaaaaaq ta besh dhembin ska  [happydance] [happydance] [happydance]


 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] gjeti kujt me ja fut marjane
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë Amy

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4307
 • Popullariteti: 178
Fruta perime...
« Pergjigju #72 Me: Dhjetor 21, 2010, 05:30:47 MD »

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Fruta perime...
« Pergjigju #73 Me: Janar 06, 2011, 04:40:24 MD »
.
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Fruta perime...
« Pergjigju #74 Me: Maj 20, 2011, 12:30:52 MD »
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] fruta  dhe  perime 
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA