Autori Tema: Foto nga aparati juaj  (Lexuar 62491 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Amy

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4307
 • Popullariteti: 178
Foto nga aparati juaj
« Pergjigju #75 Me: Dhjetor 15, 2009, 07:57:09 PD »Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Foto nga aparati juaj
« Pergjigju #76 Me: Dhjetor 17, 2009, 01:55:44 MD »Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Foto nga aparati juaj
« Pergjigju #77 Me: Dhjetor 18, 2009, 04:26:44 MD »
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Foto nga aparati juaj
« Pergjigju #78 Me: Dhjetor 18, 2009, 04:32:23 MD »
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Foto nga aparati juaj
« Pergjigju #79 Me: Dhjetor 29, 2009, 12:08:31 PD »

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Foto nga aparati juaj
« Pergjigju #80 Me: Dhjetor 29, 2009, 12:16:23 PD »
 :)

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Foto nga aparati juaj
« Pergjigju #81 Me: Dhjetor 29, 2009, 12:28:47 PD »

Jashtë Linjë TENEBRAUM

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2994
 • Popullariteti: -59
 • LET THE HUNT BEGIN
Foto nga aparati juaj
« Pergjigju #82 Me: Janar 04, 2010, 05:03:07 MD »
Durrsi   [cool1]


Me Siguri do ket qen femer! :P  [cheesy1]


Kryeveper  ;cool;


Dele  [rlmao]


Shikim i thell  [whisteling]
« Redaktimi i Fundit: Janar 04, 2010, 05:04:46 MD nga TENEBRAUM »

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Foto nga aparati juaj
« Pergjigju #83 Me: Janar 06, 2010, 05:32:54 MD »
Durrsi

Duke bo rekal prafumit touch of pink
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Foto nga aparati juaj
« Pergjigju #84 Me: Janar 08, 2010, 01:35:02 PD »
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Foto nga aparati juaj
« Pergjigju #85 Me: Janar 20, 2010, 11:34:25 MD »Jashtë Linjë vissi_kaze

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3579
 • Popullariteti: 42
Foto nga aparati juaj
« Pergjigju #86 Me: Janar 23, 2010, 08:38:01 MD »
ju lumte te gjithve shume te bukura fotot [coolthumb]
Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Foto nga aparati juaj
« Pergjigju #87 Me: Janar 27, 2010, 01:03:24 MD »
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Foto nga aparati juaj
« Pergjigju #88 Me: Janar 27, 2010, 03:49:26 MD »
 [grin1]


Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Foto nga aparati juaj
« Pergjigju #89 Me: Janar 28, 2010, 01:16:42 MD »
Kallmi