Autori Tema: Forumistet beba  (Lexuar 92338 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Forumistet beba
« Pergjigju #75 Me: Maj 31, 2010, 01:38:21 MD »
Got ktu  [smiley1]

Jashtë Linjë Peqinsja_Omel

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3949
 • Popullariteti: 81
Forumistet beba
« Pergjigju #76 Me: Maj 31, 2010, 01:39:20 MD »


peqinsja


eeeeeeemmmmmmm po une kam qene e shemtuar e vogel moj  [rlmao]  [rlmao]  [rlmao]  [rlmao]
K-am deshire lehte te perqafoj,
l-erem te dua dua ashtu sic te dashuroj,
e-esht shum e veshtire pa Ty te jetoj,
v-etem ne vdekje mund te te harroj!
i- lutem Zotit te vetmen deshire te ma plotesoj
s-hpirt Thua bashke do perfundojm ??? !

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Forumistet beba
« Pergjigju #77 Me: Maj 31, 2010, 01:39:20 MD »
Une ,Zooi,Dark,Amelia,Qapkeni,dhe qe Shoferi nuk verehet mire [laugh1] [laugh1]


Donche sinqerisht me duken te gjithe cuna  [laugh1] [laugh1] [laugh1] un jam femer ti nuk e di  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
Forumistet beba
« Pergjigju #78 Me: Maj 31, 2010, 01:39:26 MD »
ketu jam une perseri po nuk e them me ke [laugh1] [laugh1]


Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Forumistet beba
« Pergjigju #79 Me: Maj 31, 2010, 01:39:46 MD »
Une ,Zooi,Dark,Amelia,Qapkeni,dhe qe Shoferi nuk verehet mire [laugh1] [laugh1]cfare po shikoni?
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
Forumistet beba
« Pergjigju #80 Me: Maj 31, 2010, 01:40:40 MD »
ines

Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Forumistet beba
« Pergjigju #81 Me: Maj 31, 2010, 01:41:47 MD »
qapken ti je ketu  [cheesy1]

Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Forumistet beba
« Pergjigju #82 Me: Maj 31, 2010, 01:42:25 MD »
ketu jam une perseri po nuk e them me ke [laugh1] [laugh1]


Kujdes se ta morri frymen  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Forumistet beba
« Pergjigju #83 Me: Maj 31, 2010, 01:42:45 MD »
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Forumistet beba
« Pergjigju #84 Me: Maj 31, 2010, 01:43:59 MD »
Une ,Zooi,Dark,Amelia,Qapkeni,dhe qe Shoferi nuk verehet mire [laugh1] [laugh1]cfare po shikoni?

Nuk di maj ....gjithe po shikojm dicka [mrgreen]

Une ,Zooi,Dark,Amelia,Qapkeni,dhe qe Shoferi nuk verehet mire [laugh1] [laugh1]


Donche sinqerisht me duken te gjithe cuna  [laugh1] [laugh1] [laugh1] un jam femer ti nuk e di  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Varja se ska gje..i pash dhe une...po kush mund ti verej gjith bebat flokshkurter jan...
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
Forumistet beba
« Pergjigju #85 Me: Maj 31, 2010, 01:47:50 MD »
lepuroshi me shoket [laugh1] [laugh1]


Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Forumistet beba
« Pergjigju #86 Me: Maj 31, 2010, 01:49:35 MD »
Qapkeni prap
 [laugh1] [laugh1] [laugh1]


Ktu Korabi
[laugh1] [laugh1] [laugh1]Gohsti  [laugh1] [laugh1] [laugh1]N00B [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]


♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Peqinsja_Omel

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3949
 • Popullariteti: 81
Forumistet beba
« Pergjigju #87 Me: Maj 31, 2010, 01:49:51 MD »
zooi


K-am deshire lehte te perqafoj,
l-erem te dua dua ashtu sic te dashuroj,
e-esht shum e veshtire pa Ty te jetoj,
v-etem ne vdekje mund te te harroj!
i- lutem Zotit te vetmen deshire te ma plotesoj
s-hpirt Thua bashke do perfundojm ??? !

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
Forumistet beba
« Pergjigju #88 Me: Maj 31, 2010, 01:50:02 MD »
perseri une po pak me i madh me xemlen time [laugh1] [laugh1] [laugh1]


Jashtë Linjë zooi

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3412
 • Popullariteti: 61
 • ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀ ιℓ яєgиσ ∂єι ѕσgиι ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀
Forumistet beba
« Pergjigju #89 Me: Maj 31, 2010, 01:52:12 MD »
zooigjithkund po me nxirrni pissssssssssss   sa pisanjoseeeeeeee kam qeneeeeeeeeeeeee [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Mundet te genjesh disa nga njerezit perreth, gjithe kohes. Eshte e mundur, nganjeher, te genjesh the gjithe ata qe ke perreth. Po eshte e pa mundur ti genjesh te gjithe e gjithmon.