Autori Tema: Endrrat tuaja ne Foto!  (Lexuar 14883 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
Endrrat tuaja ne Foto!
« Me: Tetor 01, 2008, 02:53:09 MD »
Ketu mund te postoni foto te cilat perfaqesojne endrrat tuaja! (behet fjale per ato qe shihen me sy hapur kryesisht ;)Psh: shtepi, pushime, rroba, profesione, cuna, goca, etj. etj.  ;D
Me pak fjale cdo gje qe doni ta keni po qe per arsye te ndryshme nuk i keni!

Tema ka nje qellim te caktuar - Jo vetem njihemi me deshirat e njeri tjetrit, pooooor mbase del nai burre/gru i/e mire e na realizon materialisht nai enderr.......  ;D (fjala ime ne vesh te perendise)

Po filloj une me shtepine e endrrave te mia:

 :D
faraway, so close!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Endrrat tuaja ne Foto!
« Pergjigju #1 Me: Tetor 01, 2008, 05:48:57 MD »

Njeher per njeher mbetet 1 enderr  :)

Jashtë Linjë PostSpleen

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 158
 • Popullariteti: 1
  • LeT mE bE mYsElF
Endrrat tuaja ne Foto!
« Pergjigju #2 Me: Tetor 01, 2008, 06:35:24 MD »

enderr psiqike! te ushqehesh vetem me musik.  :P
I like beautiful melodies telling me terrible things

Jashtë Linjë wer

 • SKA SI UNE!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2092
 • Popullariteti: 34
 • Music makes the people come together!
Endrrat tuaja ne Foto!
« Pergjigju #3 Me: Tetor 01, 2008, 09:13:12 MD » ;D amon ca ondrre....amoooooooon..aspirin ju lutem!

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
Endrrat tuaja ne Foto!
« Pergjigju #4 Me: Tetor 01, 2008, 09:16:59 MD »
bejme nje pakt!
me bej ti mua derman per kete ne foto dhe te ndihmoj dhe une ty me ate taten!  ;)
ik se u bona keq!  >:(

 ;D ;D ;D ;D ;D
faraway, so close!

Jashtë Linjë wer

 • SKA SI UNE!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2092
 • Popullariteti: 34
 • Music makes the people come together!
Endrrat tuaja ne Foto!
« Pergjigju #5 Me: Tetor 01, 2008, 09:21:34 MD »
ky bo ky mi lal!  :-\  :-\ leqe ce do ier! pffff.
sboj pact me kte un! demi puc ty lal!  :-*

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
Endrrat tuaja ne Foto!
« Pergjigju #6 Me: Tetor 01, 2008, 09:25:08 MD »
uaaaa.... ma nxori cunin skifo!  >:(

enderr tjeter e imja:

te mesoj ti bie nje dite kesaj zemres...  ;)
faraway, so close!

Jashtë Linjë wer

 • SKA SI UNE!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2092
 • Popullariteti: 34
 • Music makes the people come together!
Endrrat tuaja ne Foto!
« Pergjigju #7 Me: Tetor 01, 2008, 09:27:45 MD »
 :) do vi i dite do e msosh! pastaj ka me u mbysh me pluhur aty! kur tfillosh pun or kur tkesh bebat e tu!  :-*

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
Endrrat tuaja ne Foto!
« Pergjigju #8 Me: Tetor 01, 2008, 09:29:40 MD »
fjala jote ne vesh te perendise.
te pakten endrren do e kem realizuar...  :-*
faraway, so close!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Endrrat tuaja ne Foto!
« Pergjigju #9 Me: Tetor 04, 2008, 08:52:31 MD »

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
Endrrat tuaja ne Foto!
« Pergjigju #10 Me: Tetor 04, 2008, 09:25:29 MD »


te shkoj ne nje koncert te U2 <3
faraway, so close!

Jashtë Linjë xhetka

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2677
 • Popullariteti: 0
 • XHETKA(LA7)
Endrrat tuaja ne Foto!
« Pergjigju #11 Me: Tetor 11, 2008, 12:52:37 MD »

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
Endrrat tuaja ne Foto!
« Pergjigju #12 Me: Tetor 11, 2008, 04:23:05 MD »
ca endrre qeka kjo xhetka?
do te behesh terrorist taleban?  ;D
faraway, so close!

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Endrrat tuaja ne Foto!
« Pergjigju #13 Me: Tetor 13, 2008, 06:01:12 MD »Jashtë Linjë Albasoft

 • HacK
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 305
 • Popullariteti: 1
Endrrat tuaja ne Foto!
« Pergjigju #14 Me: Tetor 14, 2008, 01:48:40 MD »