Autori Tema: Vip i Javes !  (Lexuar 38529 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Vip i Javes !
« Pergjigju #210 Me: Gusht 27, 2010, 10:31:04 MD »
Shy votova.
Donche leri cik radhe shoqeve ti. [tongue3]

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Vip i Javes !
« Pergjigju #211 Me: Gusht 27, 2010, 10:32:45 MD »
un kam edhe 5 vota me dhene se 4 i dhash [laugh1]

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Vip i Javes !
« Pergjigju #212 Me: Gusht 27, 2010, 10:34:28 MD »
Ec  boll  maroi  VIP-i...Donche  Shy  vipa  [prankster] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
po  une qe kam  nji...po  e  ruj ne fund fare...kujt  t'ja  prish  e  kujt  t'ja  ndreq  se  te  dyja  i  du  fort.. [teethsmile] [teethsmile]

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Vip i Javes !
« Pergjigju #213 Me: Gusht 27, 2010, 10:37:23 MD »
Mos e jep fare leje barzim [laugh1]

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
Vip i Javes !
« Pergjigju #214 Me: Gusht 28, 2010, 04:03:57 MD »
Shy votova.
Donche leri cik radhe shoqeve ti. [tongue3]

flm choko  [smiley1]

 

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Vip i Javes !
« Pergjigju #215 Me: Gusht 28, 2010, 04:11:22 MD »
Sheqe  vota per ty ylli  se mke kenaqur kte jav .
 [kisss2] [kisss2]
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Vip i Javes !
« Pergjigju #216 Me: Gusht 28, 2010, 04:21:27 MD »
U bashkova edhe une.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Vip i Javes !
« Pergjigju #217 Me: Gusht 28, 2010, 06:29:35 MD »
GO SHYYYYYYYYYYYY TI KE ME MARRR...DO TE NDIHMOJ UNE [coolthumb]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Vip i Javes !
« Pergjigju #218 Me: Gusht 28, 2010, 09:42:24 MD »
Donchee duamm vota te liraaaaaa  [grosecolere] [grosecolere]
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Vip i Javes !
« Pergjigju #219 Me: Gusht 29, 2010, 02:09:10 PD »
po zgjedhje te lira nuk ka kur zgjidhet presidenti,jo me  kur zgjidhet vipi ketu .
Keto votohet me urdher  nga lart dhe propozim nga poshte  [laugh1]Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Vip i Javes !
« Pergjigju #220 Me: Gusht 29, 2010, 10:56:19 PD »
Sheqe  vota per ty ylli  se mke kenaqur kte jav .
 [kisss2] [kisss2]
[excited] [excited] [excited] pink flm  <kissing lips>


Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Vip i Javes !
« Pergjigju #221 Me: Gusht 29, 2010, 12:30:22 MD »
Donchee duamm vota te liraaaaaa  [grosecolere] [grosecolere]

Vota te lira jan Pink mos e ve ne dyshim ;D [tongue3]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
Vip i Javes !
« Pergjigju #222 Me: Gusht 29, 2010, 12:37:12 MD »
GO SHYYYYYYYYYYYY TI KE ME MARRR...DO TE NDIHMOJ UNE [coolthumb]

flm donche  [smiley1]