Autori Tema: Vip i Javes !  (Lexuar 38003 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★Mystic★

 • Femra është mbretëreshë e botës, por skllave e dëshirave!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15075
 • Popullariteti: 305
 • KRYETARJA NR:1 E ARMIQTE E POPULLIT!
Vip i Javes !
« Me: Korrik 29, 2010, 10:53:31 MD »
 [prankster]
Femrat janë si gjeneralët: Atyre nuk u intereson ç'humbje u ka kushtuar një fitore!   

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
Vip i Javes !
« Pergjigju #1 Me: Korrik 31, 2010, 09:26:22 PD »
mystic
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
Vip i Javes !
« Pergjigju #2 Me: Gusht 01, 2010, 04:59:08 MD »
Urime Mystic  [smiley1]

 

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Vip i Javes !
« Pergjigju #3 Me: Gusht 02, 2010, 09:38:04 MD »
tema  u  rifreskua

URIME  MYSTICA   [cheers] [teethsmile] [kisss2] [kisss2] [kisss2]


fillon  votimi  per  javen ne  vazhdim  [prankster]

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Vip i Javes !
« Pergjigju #4 Me: Gusht 02, 2010, 09:39:23 MD »
Vota ime per ty Ariel

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Vip i Javes !
« Pergjigju #5 Me: Gusht 02, 2010, 09:42:25 MD »
Vota ime per ty Ariel

Rrofsh  yllo  [kisss2] [kisss2] [kisss2] te kam shume  xhan... [bestfriends]

Ta  paca  borxh..per  kur  t'kthehesh  se  ket  jave  do  ikesh... [teethsmile]


Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Vip i Javes !
« Pergjigju #6 Me: Gusht 02, 2010, 10:07:02 MD »
Ariel  :)

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Vip i Javes !
« Pergjigju #7 Me: Gusht 02, 2010, 10:09:20 MD »

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Vip i Javes !
« Pergjigju #8 Me: Gusht 02, 2010, 10:10:48 MD »

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
Vip i Javes !
« Pergjigju #9 Me: Gusht 02, 2010, 10:12:49 MD »
per bea dhe vetem bea tere jeten per te do votoj [kisss2] [kisss2] [kisss2]

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Vip i Javes !
« Pergjigju #10 Me: Gusht 02, 2010, 10:14:50 MD »
Ariel  :)

 [kisss2] [kisss2] [kisss2]

Ty...dmth  Marjanen  [grin1]

Flm  [kisss2] [kisss2]
Po beje Marjane jo Dark_EyEs  [mrgreen]

Madami  eshte  e  shkathet...para  se  ta  thuash... [teethsmile]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Vip i Javes !
« Pergjigju #11 Me: Gusht 02, 2010, 10:15:56 MD »
E  vura re,un sa postova ti e kishe ndryshuar  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
Vip i Javes !
« Pergjigju #12 Me: Gusht 02, 2010, 10:17:25 MD »
Una votova ate qe eshte e para ne liste vallai [grin1]   [cheers]ARIEL [rose] [grin1]  [bestfriends]  [kisss2] [kisss2] [yourwelcome]

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Vip i Javes !
« Pergjigju #13 Me: Gusht 02, 2010, 10:20:16 MD »
X Madamen dhe une. [coolthumb]

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Vip i Javes !
« Pergjigju #14 Me: Gusht 02, 2010, 10:22:58 MD »
 [bravo] [bravo] [bravo] [bravo] ariel do te bej VIP kete jave  [kisss2] [kisss2]