Autori Tema: Vip i Javes !  (Lexuar 158136 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Vip i Javes !
« Pergjigju #15 Me: Mars 25, 2010, 01:48:02 MD »
Ca behet kshtu tek kjo teme?....minoritet [raisedeyebrow]

 [shocked1] [shocked1] [shocked1]

He Nikki...ca do te thuash ti ...? [tongue3]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Vip i Javes !
« Pergjigju #16 Me: Mars 25, 2010, 08:17:33 MD »
ato qe me kane votuar rrespekte [cheers] [coolthumb]

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Vip i Javes !
« Pergjigju #17 Me: Mars 25, 2010, 08:59:37 MD »
Maro  vota  shkon per ty   e gezofsh  flori  [bestfriends] [cheers] [cheers]
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Vip i Javes !
« Pergjigju #18 Me: Mars 25, 2010, 09:05:07 MD »
Maro  vota  shkon per ty   e gezofsh  flori  [bestfriends] [cheers] [cheers]
[yourwelcome]
Flm flori  [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [givelove] [givelove]

Po nga ke humbur aman  [rolleyes1] [rolleyes1]

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Vip i Javes !
« Pergjigju #19 Me: Mars 25, 2010, 09:31:26 MD »
Maro  vota  shkon per ty   e gezofsh  flori  [bestfriends] [cheers] [cheers]
[yourwelcome]
Flm flori  [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [givelove] [givelove]

Po nga ke humbur aman  [rolleyes1] [rolleyes1]
eh  na  mbyti  puna   lol  [rlmao] [rlmao]
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Vip i Javes !
« Pergjigju #20 Me: Mars 26, 2010, 01:45:24 PD »
Maro  vota  shkon per ty   e gezofsh  flori  [bestfriends] [cheers] [cheers]
[yourwelcome]
Flm flori  [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [givelove] [givelove]

Po nga ke humbur aman  [rolleyes1] [rolleyes1]
eh  na  mbyti  puna   lol  [rlmao] [rlmao]

kushedi ca pune eshte  [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Vip i Javes !
« Pergjigju #21 Me: Mars 28, 2010, 04:19:57 PD »
ato qe me kane votuar rrespekte [cheers] [coolthumb]

E meriton 1000%  [kisss]

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Vip i Javes !
« Pergjigju #22 Me: Mars 28, 2010, 02:01:36 MD »

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Vip i Javes !
« Pergjigju #23 Me: Mars 28, 2010, 05:55:43 MD »
ej cne un vip i javes [mrgreen]

Jashtë Linjë Engjellusha

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9132
 • Popullariteti: 21
 • DASHURIA JOTE ME MBANE GJALLE NE K'TE JETE
Vip i Javes !
« Pergjigju #24 Me: Mars 28, 2010, 09:22:59 MD »
TRAPNEST kete here te votova ty,ta gzofsh voten [kisss2]
TE TJERET MUND TE THONE QFARE TE DUAN,,E RENDESISHME ESHTE QE UNE E DI TE VERTETEN


Jashtë Linjë perluda1

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 89
 • Popullariteti: 6
Vip i Javes !
« Pergjigju #25 Me: Mars 28, 2010, 09:26:24 MD »
vip jom vet
rruga shishe lagja tap

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Vip i Javes !
« Pergjigju #26 Me: Mars 28, 2010, 09:39:59 MD »
TRAPNEST kete here te votova ty,ta gzofsh voten [kisss2]
rrofsh  [angel3]je shum e mir
me kishe munguar

Jashtë Linjë Engjellusha

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9132
 • Popullariteti: 21
 • DASHURIA JOTE ME MBANE GJALLE NE K'TE JETE
Vip i Javes !
« Pergjigju #27 Me: Mars 28, 2010, 09:46:18 MD »
TRAPNEST kete here te votova ty,ta gzofsh voten [kisss2]
rrofsh  [angel3]je shum e mir
me kishe munguar
Dhe ti me ke munguar shume mua
TE TJERET MUND TE THONE QFARE TE DUAN,,E RENDESISHME ESHTE QE UNE E DI TE VERTETEN


Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Vip i Javes !
« Pergjigju #28 Me: Mars 30, 2010, 09:40:40 PD »
do behet ndo nje dryshim per kete jave,?

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Vip i Javes !
« Pergjigju #29 Me: Mars 30, 2010, 09:59:16 PD »
 Kane harru pa i dhene kuroren trapit  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]