Autori Tema: VAZHDONI HISTORINE  (Lexuar 124629 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #75 Me: Shkurt 09, 2008, 02:32:32 MD »
brinja e krahut te djatht dhe plaka iku per ne....

Jashtë Linjë Sweet_Memory

 • GoC TirOnCe 4ever
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1922
 • Popullariteti: 1
 • Too Beautifull To Die Too Wild To Live
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #76 Me: Shkurt 10, 2008, 01:55:11 PD »
.. ne boten tjeter, sepse ajo tha qe jeta vazhdon dhe andej poashtu si ktu,vetem se ktu..
JAM SHQIPTARE 
JAM KRENARE 


Jashtë Linjë fra

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 738
 • Popullariteti: 0
 • la vita e bela se sapiamo viverla
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #77 Me: Shkurt 10, 2008, 10:43:05 PD »
njerezit bejna ca si me shume .................
shkova diku dhe mendova se gjeta personin e duhur
gjeta shpresen endrren per te ardhmen
por ce do endrat zgjatin pak
u gabova dhe prap dua te vazhdoj ate ender

Jashtë Linjë whity

 • sky is the limit
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 608
 • Popullariteti: -1
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #78 Me: Shkurt 12, 2008, 12:50:25 PD »
gabime... keshtu qe mendoj se vendimi qe mori ishte ai i duhuri, por.
ajo qe me shqeteson eshte c'fare thuhet ne prezencen time
sepse ne mungese mund edhe te me rrahin

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #79 Me: Shkurt 12, 2008, 03:20:59 PD »
Shume shpejt kuptoi se nuk e beri mire qe iku ..............
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Anxhela

 • ~Si Shpirt~
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 46
 • Popullariteti: 0
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #80 Me: Shkurt 13, 2008, 04:09:40 MD »
dhe u kthye perseri ke vendi..
Lumturia esht si nje Flutur...
Nese e ndjek nuk do arrish kurre...ta kepesh!
Por nese ndalon per nje cast...
Do te qendroj ne doren tende!

Snow_white

 • Vizitor
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #81 Me: Shkurt 13, 2008, 04:11:19 MD »
Kur u kthye sa nuk i ra te fikt se e gjeti ..........

Jashtë Linjë vilson

 • ??Shkodra??
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4225
 • Popullariteti: 2
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #82 Me: Shkurt 13, 2008, 06:09:35 MD »
te dashuren me shokun e ti me te ngusht dhe nga .........

Jashtë Linjë fra

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 738
 • Popullariteti: 0
 • la vita e bela se sapiamo viverla
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #83 Me: Shkurt 15, 2008, 03:15:56 MD »
inati zuri ta puthe me gjithe shpirt sa nga te puthurat iu.......................
shkova diku dhe mendova se gjeta personin e duhur
gjeta shpresen endrren per te ardhmen
por ce do endrat zgjatin pak
u gabova dhe prap dua te vazhdoj ate ender

Snow_white

 • Vizitor
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #84 Me: Shkurt 15, 2008, 03:26:47 MD »
Moren kembet dhe te dy ran ne krevatin aty prane filluan........

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #85 Me: Shkurt 15, 2008, 03:35:45 MD »
.........te  bertisnin  me  te  madhe  nga  lemeria  sepse  dike  kishin  shtypur  nga  gjith  ajo  e  perplasur  ne  krevat... Kur  te  habitur  pane ne  krevat  te  mbuluar  me  batanije................

Jashtë Linjë fra

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 738
 • Popullariteti: 0
 • la vita e bela se sapiamo viverla
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #86 Me: Shkurt 15, 2008, 03:56:18 MD »
se kishin shtypur macen e vogel per te cilen ishin kujdesur per vvite me radhe . pas kesaj u krijua nje konfuzion i cili beri qe ............
shkova diku dhe mendova se gjeta personin e duhur
gjeta shpresen endrren per te ardhmen
por ce do endrat zgjatin pak
u gabova dhe prap dua te vazhdoj ate ender

Jashtë Linjë TIKU

 • How are you people
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 23
 • Popullariteti: 0
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #87 Me: Shkurt 19, 2008, 08:24:20 MD »
macja te ngjallej nga te thirurat dhe nisi te...................................................................
The world is in my arms

Jashtë Linjë Sweet_Memory

 • GoC TirOnCe 4ever
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1922
 • Popullariteti: 1
 • Too Beautifull To Die Too Wild To Live
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #88 Me: Shkurt 19, 2008, 08:32:49 MD »
..te mjauinte si asnjehere, nga frika e njerzve pereth saj ja krisi te ikures dhe....
JAM SHQIPTARE 
JAM KRENARE 


Jashtë Linjë TIKU

 • How are you people
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 23
 • Popullariteti: 0
VAZHDONI HISTORINE
« Pergjigju #89 Me: Shkurt 19, 2008, 08:35:13 MD »
per fat te keq e shtypi makina por meqe macet kane 7 shpirtra...........................
The world is in my arms