Autori Tema: Te dua kur...  (Lexuar 179839 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë MESNATA

 • jo mi jo
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3393
 • Popullariteti: -21
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #60 Me: Janar 27, 2009, 07:50:32 MD »
Editoi bl3dy_AL
« Redaktimi i Fundit: Janar 27, 2009, 09:29:48 MD nga bl3dy_AL »
amita eshte jeta.jeta eshte shkolla.shkolla ka goca.gocat jan seksi.seksi sjell siden.me mir mos e pi amiten

NE MESNATE  ERDHI AI NE SHTEPI
I LODHUR I NGYSUR
DHE ME TRAKTE NE GJI

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #61 Me: Janar 27, 2009, 07:51:46 MD »
Te dua kur .......................nis edhe genjen [teasing]
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë SevenFloors

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1778
 • Popullariteti: 5
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #62 Me: Janar 27, 2009, 07:53:36 MD »
te dua..ne cdo cast
Be great in acts as you have been in thoughts

Jashtë Linjë KOD

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6863
 • Popullariteti: 12
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #63 Me: Janar 28, 2009, 12:40:00 PD »
Te dua kur djersohesh duke ardhur tek un [laughing]
Cdo dashuri qe ka si shkak jo lirine shpirterore por dicka tjeter,lehtesisht shnderrohet ne urrejtje.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #64 Me: Janar 28, 2009, 02:15:40 PD »
Te dua kur je i drejt me muaa
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #65 Me: Janar 29, 2009, 11:15:10 MD »
Ti je personi qe me ben te jetoj plot lumturi,personi qe ploteson shpirtin tim. Te kam premtuar dhe betuar qe kurre sdo te te lendoj,kurre sdo bej dicka te te bej te ndihesh keq,sepse te dua dhe nese do te beja ty te vuash,do vuaja dhe une,sepse dashuria na mban te lidhur. Je engjell per mua,je dashuria me e madhe per mua. O engjell,nuk e besoja se njerezit mund te dashuronin dhe pse jetonin me mijera kilometra larg njeri tjetrit,por kur te kur te njoha ty,vertetova te kunderten dhe jam gati ti them gjithe botes: O bote mizore,e dini se dashuria sdo tia dije per largesi? E dini qe te dashurosh dike,nuk eshte e rendesishme ta prekesh,ti ndjesh lekuren,te ndjesh puthjet? E dini qe ne dashuri,gjeja kryesore eshte ta ndjesh ate para se ta shprehesh,ta besosh ate kur ta ndjesh,zemra dhe shpirti te jetojne ne lumturi?
Dije qe ne zemren time ti do kesh gjithmone nje vend te vecante per mua...
Nuk do te harroj kurre....
Me ty jetova momente te paharrueshme...ne shpirt ,ne mendje ,ne zemer..
Pse u dashka te heqim dore gjithmone nga ajo qe vertet na ploteson,ajo qe vertet duam...
Me ka mbetur te te them mirutakofshim ne rrugen e gjate pa fund....TE DUA....................................................
« Redaktimi i Fundit: Janar 29, 2009, 11:17:38 MD nga bl3dy_AL »

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #66 Me: Janar 29, 2009, 11:16:39 MD »
Te duaaa kur kujdesesh cdo her per muaaa
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #67 Me: Janar 30, 2009, 12:17:19 PD »
Te dua kur je i Urtt
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #68 Me: Janar 30, 2009, 03:51:26 MD »
te dua i dashur..
te dua zemra ime...
te dua shpirti im...
te dua ylli im...
te dua hena ime...
te dua dielli im..
te dua pa mbarim..
te dua pa mas...
te dua sa bota...
te dua sa deti...
te dua sa qielli...
te dua engjelli im..
te dua bukuroshi im..
te dua shum....dua te kem prane meje...te perqafoj te ledhatoj...te puth...dua qe ne mengjes te ngrihem ne krahet e tu...

Jashtë Linjë KOD

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6863
 • Popullariteti: 12
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #69 Me: Janar 30, 2009, 04:24:59 MD »
te dua kur je vetja.
Cdo dashuri qe ka si shkak jo lirine shpirterore por dicka tjeter,lehtesisht shnderrohet ne urrejtje.

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #70 Me: Shkurt 01, 2009, 01:32:54 PD »
ne cdo cast

Jashtë Linjë flammableclea

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2078
 • Popullariteti: 3
 • Time is what we want most, but what we use worst.
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #71 Me: Shkurt 01, 2009, 04:50:43 MD »
nuk ben gabime
“God bless thee; and put meekness in thy mind, love, charity, obedience, and true duty!”

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #72 Me: Shkurt 02, 2009, 12:29:24 MD »
CDO HER NUK NDAL TE TE DUA  KSHTU QE TE DUAAAAAAA
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #73 Me: Shkurt 02, 2009, 11:44:45 MD »
Kur zemren hap tek mua, endrren dhe deshiren shpreh e ploteson

Jashtë Linjë KOD

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6863
 • Popullariteti: 12
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #74 Me: Shkurt 02, 2009, 11:50:34 MD »
te dua kur ma ngroh vendin e fjetjes [blushing]
Cdo dashuri qe ka si shkak jo lirine shpirterore por dicka tjeter,lehtesisht shnderrohet ne urrejtje.