Autori Tema: Te dua kur...  (Lexuar 175243 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë prishila

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3020
 • Popullariteti: 12
 • nena me mesoi te dua,zoti te respektoj
  • nastradini
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #45 Me: Janar 21, 2009, 09:17:42 PD »
Kur me don dhe ti
Dashuria eshte si lulja qe mbin ne gremine e keput ai qe ka guxim.

Jashtë Linjë flammableclea

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2078
 • Popullariteti: 3
 • Time is what we want most, but what we use worst.
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #46 Me: Janar 22, 2009, 01:23:25 MD »
te dua me shume kur me le hapsirat  e mia....
“God bless thee; and put meekness in thy mind, love, charity, obedience, and true duty!”

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #47 Me: Janar 22, 2009, 02:15:09 MD »
Te duaa kur me kujtohen momentet me ty
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë prishila

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3020
 • Popullariteti: 12
 • nena me mesoi te dua,zoti te respektoj
  • nastradini
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #48 Me: Janar 22, 2009, 06:43:28 MD »
Me ben te ndihem e dashuruar
Dashuria eshte si lulja qe mbin ne gremine e keput ai qe ka guxim.

Jashtë Linjë prishila

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3020
 • Popullariteti: 12
 • nena me mesoi te dua,zoti te respektoj
  • nastradini
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #49 Me: Janar 26, 2009, 05:25:36 MD »
Kur nuk ngrin zerin para meje
Dashuria eshte si lulja qe mbin ne gremine e keput ai qe ka guxim.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #50 Me: Janar 26, 2009, 05:31:00 MD »
....te mos kem asgje tjeter ne mendje ne cdo moment qe kalon

Jashtë Linjë TENEBRAUM

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2994
 • Popullariteti: -59
 • LET THE HUNT BEGIN
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #51 Me: Janar 26, 2009, 05:35:14 MD »
me  duket  se me fshin komentin e  me par???  nejse

te  dua kur te vi çasti..

Jashtë Linjë mendi juta

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 137
 • Popullariteti: 0
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #52 Me: Janar 26, 2009, 08:14:27 MD »
Te dua edhe kur me ke'perkedhelur'engjejt,por dhe kur me ke'trazuar'djajte
Nje ambjent i paster,nje jete e shendeteshme dhe e gjate

Jashtë Linjë KOD

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6863
 • Popullariteti: 12
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #53 Me: Janar 26, 2009, 11:58:24 MD »
Te dua kur nuk e tepron ne ushqim ,(se tani kriz ekonomike kush ta ngin barkun)
Cdo dashuri qe ka si shkak jo lirine shpirterore por dicka tjeter,lehtesisht shnderrohet ne urrejtje.

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #54 Me: Janar 27, 2009, 01:24:15 PD »
Qesh embel

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #55 Me: Janar 27, 2009, 11:58:05 PD »
Kujdesesh per muaa [kisss] [kisss]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #56 Me: Janar 27, 2009, 05:30:34 MD »
Te dua kur...ti ngel ne klase per mua  [teethsmile]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #57 Me: Janar 27, 2009, 05:40:10 MD »
Te dua kur................
kur iken pa leje nga shtepia :) kur kap ndonje shofer rruges dhe e prezanton si babi tek mesuesja..kur thua kam operuar apandesitin
kur ben prapesira
cte bej...
shyqyr qe kam mbaruar shkollen une...se do kisha ngelur me kete metoden e bledit... [teethsmile]
hahahahahahaaaa po kur ta kam thon kte un mii...se maj men....... [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë MESNATA

 • jo mi jo
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3393
 • Popullariteti: -21
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #58 Me: Janar 27, 2009, 07:47:32 MD »
te du akur
amita eshte jeta.jeta eshte shkolla.shkolla ka goca.gocat jan seksi.seksi sjell siden.me mir mos e pi amiten

NE MESNATE  ERDHI AI NE SHTEPI
I LODHUR I NGYSUR
DHE ME TRAKTE NE GJI

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #59 Me: Janar 27, 2009, 07:49:21 MD »
TE DUA KUR...ME THU TE DUA ME GJITHE SHPIRTI....