Autori Tema: Te dua kur...  (Lexuar 173652 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë KOD

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6863
 • Popullariteti: 12
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #30 Me: Janar 16, 2009, 11:21:48 MD »
Te dua kur me nenshtrohesh. [tongue3]
Cdo dashuri qe ka si shkak jo lirine shpirterore por dicka tjeter,lehtesisht shnderrohet ne urrejtje.

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #31 Me: Janar 17, 2009, 01:51:27 PD »
kur me mer ne tel . :p

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #32 Me: Janar 17, 2009, 04:11:08 MD »
kur mbeshtes koken ne gjoksin tend dhe harrohem ne tingujt e zemres tende.....
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë deni88

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 975
 • Popullariteti: 2
  • http://www.zemratshqiptare.net/portal.htm
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #33 Me: Janar 17, 2009, 05:19:08 MD »
kur mbeshtes koken ne gjoksin tend dhe harrohem ne tingujt e zemres tende.....
kur   zemra rreh  si  tinguj t e kitares se prishur.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #34 Me: Janar 17, 2009, 05:49:46 MD »
..skam tjeter gje me bo
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #35 Me: Janar 17, 2009, 06:06:14 MD »
kur mbeshtes koken ne gjoksin tend dhe harrohem ne tingujt e zemres tende.....
kur   zemra rreh  si  tinguj t e kitares se prishur.
PSE MEPRISH INTIMITETIN ME ME CAKORDOVE NDJENJAT  [teasing]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #36 Me: Janar 17, 2009, 06:53:28 MD »
Te Dua kur ste kom pran te Dua kur te kom larg
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë ERINDA-SEXY

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 402
 • Popullariteti: 0
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #37 Me: Janar 17, 2009, 06:55:08 MD »
TE DUA  EDHE KUR NUK TE DUA

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #38 Me: Janar 17, 2009, 06:55:32 MD »
kur ben interesantin ....
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #39 Me: Janar 17, 2009, 09:27:46 MD »
Do tdu kur du une jo kur don ti
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë ERINDA-SEXY

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 402
 • Popullariteti: 0
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #40 Me: Janar 17, 2009, 10:57:16 MD »
JAM PA TY

Jashtë Linjë KOD

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6863
 • Popullariteti: 12
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #41 Me: Janar 17, 2009, 11:15:35 MD »
Te kur kur nuk i kreh floket.
Cdo dashuri qe ka si shkak jo lirine shpirterore por dicka tjeter,lehtesisht shnderrohet ne urrejtje.

Jashtë Linjë AZZURRA

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2511
 • Popullariteti: 14
 • Life Goes On.....
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #42 Me: Janar 18, 2009, 02:33:00 MD »
nuk te dua hiq [tongue3]

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #43 Me: Janar 19, 2009, 12:46:31 PD »
Kur me thua stilin tend te preferur ..

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #44 Me: Janar 19, 2009, 06:32:17 MD »
Te dua kur mundohesh te mos me lesh vetem, te dua kur je gjithmone prezent, te dua kur ben bastardin.