Autori Tema: Te dua kur...  (Lexuar 179844 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #15 Me: Dhjetor 12, 2008, 08:42:00 MD »
te dua kur skam tjeter  ;)


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #16 Me: Janar 13, 2009, 12:27:43 PD »
Vetemn atehere kur me don ti muaa
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë deni88

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 975
 • Popullariteti: 2
  • http://www.zemratshqiptare.net/portal.htm
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #17 Me: Janar 14, 2009, 08:41:42 PD »
te dua  dhe kur ste kam.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #18 Me: Janar 14, 2009, 12:22:25 MD »
Te DuA eDhE kUr GjEnDesH lARg MeJe
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë deni88

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 975
 • Popullariteti: 2
  • http://www.zemratshqiptare.net/portal.htm
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #19 Me: Janar 14, 2009, 12:24:14 MD »
te dua edhe pse te sma vare. [uhmm]

Jashtë Linjë lovee_sweet

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 4
 • Popullariteti: 0
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #20 Me: Janar 14, 2009, 03:34:50 MD »
Te dua kur me dashuron hehe te dua gjithmon ne qdo sekond qdo  minut qdo or qdoher ...........

Jashtë Linjë sanco

 • angelboy
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2020
 • Popullariteti: 0
 • sa lezet kane korcaret
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #21 Me: Janar 14, 2009, 08:39:58 MD »
te dua bukuroshe sepse je e vetmja qe e kefituar zemren time totalisht
everything I do,I do it for you

Jashtë Linjë sanco

 • angelboy
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2020
 • Popullariteti: 0
 • sa lezet kane korcaret
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #22 Me: Janar 14, 2009, 09:01:11 MD »
te dua bukuroshe sepse je e vetmja qe e kefituar zemren time totalisht

lum si ajo qenka ber me dy zemra  [laugh1] [laugh1]
jo se eshte bere me dy zemra po nga dy jane bere nje me e madhe dhe plot dashuri
everything I do,I do it for you

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #23 Me: Janar 14, 2009, 10:26:56 MD »
Te dua shum e me shumm kur te kom pran
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë KOD

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6863
 • Popullariteti: 12
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #24 Me: Janar 15, 2009, 12:13:50 PD »
Te dua kur i mban gishtat ne hund.
Cdo dashuri qe ka si shkak jo lirine shpirterore por dicka tjeter,lehtesisht shnderrohet ne urrejtje.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #25 Me: Janar 15, 2009, 01:25:16 PD »
Te dua kur i mban gishtat ne hund.
[whackbutt] [whackbutt]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë deni88

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 975
 • Popullariteti: 2
  • http://www.zemratshqiptare.net/portal.htm
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #26 Me: Janar 15, 2009, 08:17:08 PD »
te dua kur ti je me mua.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #27 Me: Janar 15, 2009, 01:20:54 MD »
....Je i mir me mua perndryshee Fuckkkkkkkkkk
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #28 Me: Janar 16, 2009, 01:00:49 PD »
Ta dua sinqeritetin tendd
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
TE DUA KUR.....
« Pergjigju #29 Me: Janar 16, 2009, 03:49:29 MD »
Kur flet per gjera konkrete dhe tregohesh realiste, j kur me flet procka