Autori Tema: Te dua kur...  (Lexuar 171438 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
Te dua kur...
« Pergjigju #120 Me: Shkurt 09, 2009, 11:32:27 MD »
kur u ndane keshtu na rane thot nje fjale qe sben fjale... se eshte e urte! [teethsmile]
faraway, so close!

Jashtë Linjë MESNATA

 • jo mi jo
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3393
 • Popullariteti: -21
Te dua kur...
« Pergjigju #121 Me: Shkurt 09, 2009, 11:35:47 MD »
 c te te mollois une
amita eshte jeta.jeta eshte shkolla.shkolla ka goca.gocat jan seksi.seksi sjell siden.me mir mos e pi amiten

NE MESNATE  ERDHI AI NE SHTEPI
I LODHUR I NGYSUR
DHE ME TRAKTE NE GJI

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
Te dua kur...
« Pergjigju #122 Me: Shkurt 09, 2009, 11:36:43 MD »
"Te dashuroj,
kooperativiste moj!" - sajo dhe ti ndonje gje...
faraway, so close!

Jashtë Linjë MESNATA

 • jo mi jo
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3393
 • Popullariteti: -21
Te dua kur...
« Pergjigju #123 Me: Shkurt 09, 2009, 11:39:08 MD »
po lexoj dicka ...paska ndodh dicka .., paskan qelluaR  njerin me arme
amita eshte jeta.jeta eshte shkolla.shkolla ka goca.gocat jan seksi.seksi sjell siden.me mir mos e pi amiten

NE MESNATE  ERDHI AI NE SHTEPI
I LODHUR I NGYSUR
DHE ME TRAKTE NE GJI

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
Te dua kur...
« Pergjigju #124 Me: Shkurt 09, 2009, 11:39:31 MD »
I kisha hy dhe une, po sjam on ne msn! u dashka rraf iher paq! [grosecolere]
faraway, so close!

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Te dua kur...
« Pergjigju #125 Me: Shkurt 09, 2009, 11:47:31 MD »
Te dua qdo moment qdoher pa mbarimmmm
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë MESNATA

 • jo mi jo
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3393
 • Popullariteti: -21
Te dua kur...
« Pergjigju #126 Me: Shkurt 09, 2009, 11:48:52 MD »
Te dua qdo moment qdoher pa mbarimmmm

 edhe une te dua shpirt
amita eshte jeta.jeta eshte shkolla.shkolla ka goca.gocat jan seksi.seksi sjell siden.me mir mos e pi amiten

NE MESNATE  ERDHI AI NE SHTEPI
I LODHUR I NGYSUR
DHE ME TRAKTE NE GJI

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Te dua kur...
« Pergjigju #127 Me: Shkurt 10, 2009, 12:13:32 PD »
Te dua qdo moment qdoher pa mbarimmmm

 edhe une te dua shpirt

Hahahhahaha pse kush te tha ty ore [grin1] [grin1] [grin1]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Te dua kur...
« Pergjigju #128 Me: Shkurt 10, 2009, 07:58:54 MD »
Kur mi lun syckat e bukla ;;)

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Te dua kur...
« Pergjigju #129 Me: Shkurt 11, 2009, 11:36:30 PD »
Ska "KUR" Te dua qdo her
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë BeLti_Mitro

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 25
 • Popullariteti: 0
Te dua kur...
« Pergjigju #130 Me: Shkurt 11, 2009, 03:51:58 MD »
te dua gjithnjeee [bodybuilding]

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Te dua kur...
« Pergjigju #131 Me: Shkurt 11, 2009, 03:58:50 MD »
degjon shum dhe flet pak 

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Te dua kur...
« Pergjigju #132 Me: Shkurt 11, 2009, 09:42:45 MD »
per mua nuk ka ''kur'' te dua ne cdo ore...cdo minut...cdo sec....te dua me gjithe zemer se ma ke vjedh...

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Te dua kur...
« Pergjigju #133 Me: Shkurt 12, 2009, 12:04:01 PD »
Te dua edhe me shum kur ta shoh fytyren tende
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Albasoft

 • HacK
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 305
 • Popullariteti: 1
Te dua kur...
« Pergjigju #134 Me: Shkurt 12, 2009, 12:34:54 PD »
Kur ke nevoj...