Autori Tema: - PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-  (Lexuar 222777 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Belle_Fleur

 • ღ La DoUcE ღ
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 466
 • Popullariteti: 2
 • ღ ~*~ ღ PuRe PoIsOn ღ ~*~ ღ
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Me: Maj 23, 2007, 12:54:17 PD »
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE -


Pershendetje speciale per Dy djemt qe jan aktualisht ne linje LuXor & n00b me A New Day Has Come - Celine Dion
ღ Te Dua Kur S'te Dua, Te Dua Kur Te Dua ღ

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #1 Me: Maj 26, 2007, 08:25:06 MD »
ME KENGEN E PONIT- SI TRENDAFIL PERSHENDES BEBUSHEN E VOGELJashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #2 Me: Qershor 29, 2007, 07:11:43 MD »
me kengen e labinot tahiri - tradhetare. pershendes Girl 8)Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #3 Me: Korrik 07, 2007, 09:13:13 PD »

  Me kengen Nicole Scherzinger feat P.Diddy - "Come 2 me" pershendes te gjithe forumistat  :-* :-* :-* :-*
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #4 Me: Korrik 10, 2007, 12:52:05 MD »
me kengen puff  daddy  -  let's  get  ill_ivi pershendes angel girlJashtë Linjë enki

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 70
 • Popullariteti: 1
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #5 Me: Korrik 19, 2007, 04:56:06 MD »
 gjith forumistet - G-BANI & CRAZY GIRL TE DUA

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #6 Me: Korrik 21, 2007, 12:23:35 MD »
pershende enkin me kengen Pussycat Dolls - Wait a minuteJashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #7 Me: Shtator 02, 2007, 11:37:26 PD »
pershendes piccola me kengen

tingulli 3 feat ciljeta- dridhe :PJashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #8 Me: Shtator 02, 2007, 07:36:16 MD »
*Prsh Adi-n me kengen PoLiCi - Na ka mare malli


Yo Yo Yo...Na ka mare malli mer qen, gjynaf,c'tu desh ty ajo pune? Hajt mos e vrit menjen. Hahgghahgahahahahaahahahahahaha.... alo, shiko e kam rregullu muhabetin, je i pafajshem...a a ke na i lek kshu vec, pervece dmth, aloooooo... ahgghaghahgaghaghahga vdiqa!
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #9 Me: Shtator 09, 2007, 09:55:55 MD »
Pershendes te gjithe me kengen e PONI-Si trendafil mix   
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #10 Me: Shtator 10, 2007, 01:10:47 MD »
pershendes gjith forumistat e nastradinit me kengen Snoop Dogg & Pharrell-Drop it like it's hotJashtë Linjë era

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 599
 • Popullariteti: -2
 • me ruaj kur t me gjesh,qe t me kesh kur t me duash
  • TINGUJ ZEMRE
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #11 Me: Shtator 16, 2007, 05:42:44 PD »
PERSHENDETJE PER FORUMIN DHE GJITHE ANETARET E SAJ ME KENGEN.....BEAUTIFUL----JAMES BLUNT
L'amore non deve implorare e nemmeno pretendere,
l'amore deve avere la forza di diventare certezza dentro di sé.
Allora non è più trascinato, ma trascina.

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #12 Me: Shtator 17, 2007, 11:12:10 MD »
Pershendes gjithe forrumin me kengen: Beautiful Liar - Beyonce Ft Shakira
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë shqiptarja

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 345
 • Popullariteti: 1
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #13 Me: Shtator 18, 2007, 03:14:01 PD »
Pershendes Nastradini-n (ate njeshin, e di vete ai per ke e kam fjalen une;) ) me kengen:Claudio Baglioni - questo piccolo grande amore
ua i love that song piccola ;De ke ti kte kengen ?nqf se e ke can I havet pleaseeeeeeeeeeee :-*
pershendes piccolen me kengen
Vasheza nga Vlora http://youtube.com/watch?v=7FB3FqYWn2Q
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 19, 2007, 01:08:01 PD nga PiCCoLa »

Jashtë Linjë era

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 599
 • Popullariteti: -2
 • me ruaj kur t me gjesh,qe t me kesh kur t me duash
  • TINGUJ ZEMRE
- PeRsHeNdEtJe Me KeNgE Per....-
« Pergjigju #14 Me: Shtator 18, 2007, 06:38:31 PD »
pershendet te gjithe ju me kengen una rosa blu----michelle zarrillo
L'amore non deve implorare e nemmeno pretendere,
l'amore deve avere la forza di diventare certezza dentro di sé.
Allora non è più trascinato, ma trascina.