Autori Tema: Nastradini.com ne Origjine....  (Lexuar 11260 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Nastradini.com ne Origjine....
« Pergjigju #15 Me: Tetor 01, 2009, 09:54:31 MD »
Tenton fatin me skedina edhe ti. Urime ;)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Nastradini.com ne Origjine....
« Pergjigju #16 Me: Nëntor 15, 2009, 04:27:07 MD »
nuk hapen me ato linket qe ke vene luxor
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Nastradini.com ne Origjine....
« Pergjigju #17 Me: Nëntor 16, 2009, 12:17:21 PD »
nuk hapen me ato linket qe ke vene luxor

E vertete, pasi ata qe kan arkivin jan duke bere disa punime :)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Nastradini.com ne Origjine....
« Pergjigju #18 Me: Prill 29, 2010, 10:19:19 PD »
Sa kohe paska "Jam Vlonjate"ne forum  [huh1]
Paska qene dhe nje "Lushnjare_Omel"  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Nastradini.com ne Origjine....
« Pergjigju #19 Me: Tetor 22, 2010, 04:19:55 MD »
Kohe te vjetra, por te bukura ama.  [smiley1]