Autori Tema: Koshi!!!!!!  (Lexuar 19231 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Koshi!!!!!!
« Pergjigju #30 Me: Shtator 07, 2010, 06:50:12 MD »
po pra pse jan fshi kto postime o maro ? cne goti qe thua tvijn ktu ? meqe e paskeni ne dore te luni me postimet,nese sju pelqen na thoni se spostojm me
Yllo !!!!
Goti s merret me fshesa po tashi qe i ka marre doren bannit ve bann dhe kaq muhabeti .Po mqs   ka pas shume prbl e ankesa per fshirjen e postimeve ,ju sygjerua moderatoreve te sjellin postimet e fshira ketu...nderkohe nese ka ankesa adminet mund te shohin nese ka qene e arsyeshme te fshihet postimi apo jo.Une smerrem me kete pune faktikisht,,eshte n00b qe do shohe cbehet me postimet e fshira dhe te shohe a ka qene e drejte apo jo qe eshte fshire postimi(gjithmone kur ka ankesa)

P.s
Ankesat behen ne adrese te adminit!!!
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Koshi!!!!!!
« Pergjigju #31 Me: Shtator 08, 2010, 10:35:22 MD »
Keshtu Maro,ketu silli xhan  [coolthumb]
Jam e re ,heret e para me falet  [nailbitting] [nailbitting] [nailbitting]
super  ;D [coolthumb]

per kete e kisha fjalen got .... sugjerime a aprovime , mua mduken pa vend ... sa per pjesen e ban it sme duket e vendit ta permendesh kur me drejtohesh mua pasi pervec faktit qe u bo kohe qe sfutem , e kur futem futem per qef , jo qe postimet e mia te sostohen sa ktej anej , te pakten prej teje do doja pak me objektivitet , spo them solidaritet ... ndaj Maro te bej cte doje , ne dac te mare ne dore forumin e shum me shume pasi per mua kto jan shqetesimet me qesharake te mundshme ....  thjesht nuk eshte e hijshme , mendoj une !

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Koshi!!!!!!
« Pergjigju #32 Me: Shtator 08, 2010, 10:38:34 MD »
Snow une se kuptoj pse ne cdo postim do me permendesh mua?Ta thash e ta perseris nese ke ankesa e di se ku duhet te ankohesh.Jo vetem ti por te gjithe per qejf hyjme por... nese ti del jashte teme (nuk  eshte biseda pa teme) postimet nuk fshihen po spostohen meqense te gjithe jan ankuar per uljen e postimeve.
Po ta perseris nese ke ankesa mos ma permende emrin ne cdo teme te forumit bej nje ankese dhe mere pergjigjen nga personat e duhur.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Koshi!!!!!!
« Pergjigju #33 Me: Shtator 08, 2010, 11:52:01 MD »
Keshtu Maro,ketu silli xhan  [coolthumb]
Jam e re ,heret e para me falet  [nailbitting] [nailbitting] [nailbitting]
super  ;D [coolthumb]

per kete e kisha fjalen got .... sugjerime a aprovime , mua mduken pa vend ... sa per pjesen e ban it sme duket e vendit ta permendesh kur me drejtohesh mua pasi pervec faktit qe u bo kohe qe sfutem , e kur futem futem per qef , jo qe postimet e mia te sostohen sa ktej anej , te pakten prej teje do doja pak me objektivitet , spo them solidaritet ... ndaj Maro te bej cte doje , ne dac te mare ne dore forumin e shum me shume pasi per mua kto jan shqetesimet me qesharake te mundshme ....  thjesht nuk eshte e hijshme , mendoj une !


Qyqa mi rrusho se kisha per ty une dhe ajo me duhej!!! [givelove]Ty t kom si shpirt madje m kish marre malli......e kisha ne pergj dhe per postimet ....ndaj vendosen ne kosh postimet qe ti gjykojne adminet nese jane te drejta qe jane fshire ajo .
Kaq per ktu ..sqarimet e tjera ne privat  :D
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Koshi!!!!!!
« Pergjigju #34 Me: Shtator 08, 2010, 11:54:39 MD »
 [angry3]
Keshtu Maro,ketu silli xhan  [coolthumb]
Jam e re ,heret e para me falet  [nailbitting] [nailbitting] [nailbitting]
super  ;D [coolthumb]

per kete e kisha fjalen got .... sugjerime a aprovime , mua mduken pa vend ... sa per pjesen e ban it sme duket e vendit ta permendesh kur me drejtohesh mua pasi pervec faktit qe u bo kohe qe sfutem , e kur futem futem per qef , jo qe postimet e mia te sostohen sa ktej anej , te pakten prej teje do doja pak me objektivitet , spo them solidaritet ... ndaj Maro te bej cte doje , ne dac te mare ne dore forumin e shum me shume pasi per mua kto jan shqetesimet me qesharake te mundshme ....  thjesht nuk eshte e hijshme , mendoj une !


Qyqa mi rrusho se kisha per ty une dhe ajo me duhej!!! [givelove]Ty t kom si shpirt madje m kish marre malli......e kisha ne pergj dhe per postimet ....ndaj vendosen ne kosh postimet qe ti gjykojne adminet nese jane te drejta qe jane fshire ajo .
Kaq per ktu ..sqarimet e tjera ne privat  :D
[laugh1]  jo jo se me therret te cepi pallatit e me rref ti mua pastaj   [trullosur] [gjuha]

dhe un tkam xhan , po kjo sdo me thene qe ste  [biciklete]  hahahahahahha    <kissing lips>