Autori Tema: Koshi!!!!!!  (Lexuar 19233 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Vip i Javes !
« Pergjigju #15 Me: Gusht 30, 2010, 02:19:14 MD »
marjane ti sme le gje lal per sa koh sme ke konkuru e tma kalosh,aty mund te thuash qe ma len po gjthsesi sdo pranohej
Snow thash te le radhen per konkurim jo stafeten ..ate besoj se e merre vete  :)

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Vip i Javes !
« Pergjigju #16 Me: Gusht 30, 2010, 02:21:00 MD »
hahaha sqeka njeri per sherr so+

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Vip i Javes !
« Pergjigju #17 Me: Gusht 30, 2010, 02:23:40 MD »
edhe eklipset nuk zgjasin shum nikla.
Kshu qe cdo kompozim nuk i  reziston gjat..


Snow do zihemi bashk  <kissing lips2>
« Redaktimi i Fundit: Gusht 30, 2010, 02:35:13 MD nga ABORDAZH »Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Vip i Javes !
« Pergjigju #18 Me: Gusht 30, 2010, 02:26:13 MD »
Asnjeri se ka qejf sherrin Snow ,me vjen keq te zhgenjej  :)
mundohemi te shkojme mire po me sa shoh ty sta paska qejfi dhe ne normal si rrime njeriu me temena

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Vip i Javes !
« Pergjigju #19 Me: Gusht 30, 2010, 02:32:31 MD »
dark me pelqen mua te bej sherr ne snow.
Dhe qe nga postimi qe ke  ber e fillove sherrin me snow  [rlmao]Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Vip i Javes !
« Pergjigju #20 Me: Gusht 30, 2010, 02:34:48 MD »
dark me pelqen mua te bej sherr ne snow.
Dhe qe nga postimi qe ke  ber e fillove sherrin me snow  [rlmao]
Abo varet si e shikon ti  :)

Une flas per vete qe skam qejf sherret ti nese i ke qejf vazhdo asnje ste ndalon
Dhe nuk fillova sherr thjeshte me edukat ju pergjigja...Po me mire mos tju pergjigjem me se ju i ktheni si te doni
Hajt shnet e kalofshi mire

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Vip i Javes !
« Pergjigju #21 Me: Gusht 30, 2010, 02:43:14 MD »
dark shikoje mir postimin se je pergjigj ne nr shumes.
Dhe nuk te detyron askush te pergjigjeshRinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Vip i Javes !
« Pergjigju #22 Me: Gusht 30, 2010, 02:45:57 MD »
Abo ke mesuar besoj ne se kur perdoret nr shume ne nje bisede

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Koshi!!!!!!
« Pergjigju #23 Me: Gusht 30, 2010, 03:35:58 MD »
Keshtu Maro,ketu silli xhan  [coolthumb]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Koshi!!!!!!
« Pergjigju #24 Me: Gusht 30, 2010, 03:38:00 MD »
Keshtu Maro,ketu silli xhan  [coolthumb]
Jam e re ,heret e para me falet  [nailbitting] [nailbitting] [nailbitting]

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Koshi!!!!!!
« Pergjigju #25 Me: Gusht 30, 2010, 03:41:39 MD »
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Koshi!!!!!!
« Pergjigju #26 Me: Gusht 30, 2010, 03:49:56 MD »
avash  avash  bohet  shelegu  dash  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Vip i Javes !
« Pergjigju #27 Me: Gusht 30, 2010, 08:20:46 MD »
sorkalle un nuk u merzita kur lexova postimin tend dhe prap tu pergjigja me shaka qe punoj turni tret :P


Snow  [givelove] <kissing lips2>
Po ky postimi cfar ka pas per tu fshir?Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Koshi!!!!!!
« Pergjigju #28 Me: Shtator 07, 2010, 03:05:17 PD »
po pra pse jan fshi kto postime o maro ? cne goti qe thua tvijn ktu ? meqe e paskeni ne dore te luni me postimet,nese sju pelqen na thoni se spostojm me

Jashtë Linjë a_lesio

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 770
 • Popullariteti: 10
Koshi!!!!!!
« Pergjigju #29 Me: Shtator 07, 2010, 05:24:29 MD »
mos e vri mendjen se  nje gje ta kesh te sigurte nga nje liber qe ke postu kopertinen sta merr njeri [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]