Autori Tema: Komente reth fotove te anetareve  (Lexuar 10323 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Komente reth fotove te anetareve
« Pergjigju #15 Me: Nëntor 08, 2010, 12:06:46 PD »
pse komente per foto jan keto eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

shpejt te biseda live se ju  griva  [rlmao]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Komente reth fotove te anetareve
« Pergjigju #16 Me: Nëntor 08, 2010, 12:07:37 PD »
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Sa e thash qe do na i spostoni  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

He leshe e pe qe doli fjala ime  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Komente reth fotove te anetareve
« Pergjigju #17 Me: Nëntor 08, 2010, 12:11:31 PD »
itesh maj  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

lol un po te them ful se e ke te gjat emrin  [rlmao] [rlmao]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Komente reth fotove te anetareve
« Pergjigju #18 Me: Nëntor 08, 2010, 12:14:38 PD »
itesh maj  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

lol un po te them ful se e ke te gjat emrin  [rlmao] [rlmao]
Ti munde ti thuash leshe nese edhe ti behesh pjese e lesheve ndryshe na therrit ne emer  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]


Leshe ca vrapi mi ,une i hap pune une shkru ajo sposto  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Komente reth fotove te anetareve
« Pergjigju #19 Me: Nëntor 08, 2010, 12:18:06 PD »
tan po thojn keken si shpirte lol ma veni mar mu naj foto tju shof ihere  [mrgreen] [rolleyes1] [rolleyes1] [rolleyes1]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Komente reth fotove te anetareve
« Pergjigju #20 Me: Nëntor 08, 2010, 12:25:02 PD »
Vagina,si shpirte eshte  [coolthumb]  ske cti thuash  [bravo]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Komente reth fotove te anetareve
« Pergjigju #21 Me: Nëntor 08, 2010, 12:26:41 PD »
jeth e pasheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Komente reth fotove te anetareve
« Pergjigju #22 Me: Nëntor 08, 2010, 12:29:50 PD »
kaloni shpejt tesh te biseda pa teme se keto do fshihen  [mrgreen]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Komente reth fotove te anetareve
« Pergjigju #23 Me: Nëntor 08, 2010, 12:29:50 PD »
Vagina,si shpirte eshte  [coolthumb]  ske cti thuash  [bravo]

Mas teje gjithmone  [kisss2]
Te them nje sekret? Dal ne foto bukur ja pyet vaginen qe me ka pare live sjam aq e mire sa dal ne foto   [mrgreen]
 [bestfriends]