Autori Tema: Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...  (Lexuar 87744 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...
« Pergjigju #60 Me: Shtator 06, 2010, 02:26:15 MD »
 [lovestruck] [lovestruck]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...
« Pergjigju #61 Me: Shtator 06, 2010, 02:27:16 MD »
 <dance together> <dance together>
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...
« Pergjigju #62 Me: Shtator 06, 2010, 02:28:15 MD »
 [happydance] [happydance] [happydance]

Jashtë Linjë Albert

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7344
 • Popullariteti: 310
Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...
« Pergjigju #63 Me: Shtator 06, 2010, 02:28:29 MD »
 [bestfriends]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...
« Pergjigju #64 Me: Shtator 06, 2010, 02:28:45 MD »
 [bestfriends]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Albert

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7344
 • Popullariteti: 310
Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...
« Pergjigju #65 Me: Shtator 06, 2010, 02:31:07 MD »
 [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [angel3]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...
« Pergjigju #66 Me: Shtator 06, 2010, 02:36:37 MD »
 [rose] [rose]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...
« Pergjigju #67 Me: Shtator 06, 2010, 02:43:05 MD »
 <kissing lips> <kissing lips> <kissing lips> <kissing lips> <fresk> <fresk> [bananarocker] [bananarocker] [rlmao]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...
« Pergjigju #68 Me: Shtator 06, 2010, 02:43:55 MD »
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] <kissing lips2> <kissing lips2> <kissing lips2> [mrgreen]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë vissi_kaze

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3579
 • Popullariteti: 42
Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...
« Pergjigju #69 Me: Shtator 06, 2010, 02:49:50 MD »
si puthen kto gocat skan turp hiq [teethsmile]
Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.

Jashtë Linjë Albert

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7344
 • Popullariteti: 310
Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...
« Pergjigju #70 Me: Shtator 06, 2010, 02:51:16 MD »
si puthen kto gocat skan turp hiq [teethsmile]
ke te drejte de ne presim radhen

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...
« Pergjigju #71 Me: Shtator 06, 2010, 03:29:59 MD »
 :comp:

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...
« Pergjigju #72 Me: Shtator 06, 2010, 04:54:20 MD »
 O0
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...
« Pergjigju #73 Me: Shtator 06, 2010, 04:55:32 MD »
 <kissing lips> <kissing lips>
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...
« Pergjigju #74 Me: Shtator 06, 2010, 04:55:48 MD »
 <kissing lips2>
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥