Autori Tema: Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...  (Lexuar 102964 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...
« Pergjigju #1245 Me: Shtator 05, 2010, 03:47:56 MD »
 [excited] [excited] [excited] [yourwelcome] [yourwelcome] [yourwelcome] [yourwelcome] [kisss2] [kisss2]

 

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...
« Pergjigju #1246 Me: Shtator 05, 2010, 03:49:45 MD »
 [shpulle] [shpulle] [shpulle]

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...
« Pergjigju #1247 Me: Shtator 05, 2010, 03:51:50 MD »
 [teasing] [teasing] [teasing] [teasing] [teasing] [teasing] [teasing]

 

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...
« Pergjigju #1248 Me: Shtator 05, 2010, 03:55:49 MD »
 [alien] [alien] [alien] [alien]

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...
« Pergjigju #1249 Me: Shtator 05, 2010, 03:57:36 MD »
 [scared] [scared] [scared] [scared] [scared]

 

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...
« Pergjigju #1250 Me: Shtator 05, 2010, 03:57:40 MD »
 [trullosur] [trullosur]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...
« Pergjigju #1251 Me: Shtator 05, 2010, 04:05:12 MD »
 [shpulle]  [rlmao]
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...
« Pergjigju #1252 Me: Shtator 05, 2010, 04:06:38 MD »
 <kerce mbi tavoline> <godit me karrike> [gjuha] [gjuha]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...
« Pergjigju #1253 Me: Shtator 05, 2010, 09:24:02 MD »
 [shpulle]
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...
« Pergjigju #1254 Me: Shtator 05, 2010, 09:32:56 MD »
 [fool]

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...
« Pergjigju #1255 Me: Shtator 05, 2010, 10:04:25 MD »
 [shpulle] [shpulle]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...
« Pergjigju #1256 Me: Shtator 05, 2010, 10:22:22 MD »
 [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...
« Pergjigju #1257 Me: Shtator 05, 2010, 11:56:01 MD »
 [searching] [hello55] [hello55]