Autori Tema: Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...  (Lexuar 132067 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...
« Pergjigju #1515 Me: Qershor 26, 2010, 09:07:31 MD »
 [teshtyp]

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...
« Pergjigju #1516 Me: Qershor 26, 2010, 09:09:45 MD »
 [huh1] [huh1] [huh1] [huh1] [huh1]

 

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...
« Pergjigju #1517 Me: Qershor 26, 2010, 10:53:44 MD »
 [biciklete]

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...
« Pergjigju #1518 Me: Qershor 26, 2010, 10:57:23 MD »
 [hello55] [hello55] :-*
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...
« Pergjigju #1519 Me: Qershor 26, 2010, 11:05:32 MD »
 [rose]

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Ketu mund te flisni vetem me figura,simbole apo emocione...
« Pergjigju #1520 Me: Qershor 27, 2010, 12:09:05 PD »
 [futboll] [futboll] [futboll]