Autori Tema: Fansat e BB3...  (Lexuar 18047 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë eli-arivle

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 9
 • Popullariteti: 2
 • relax....
Fansat e BB3...
« Pergjigju #45 Me: Mars 09, 2010, 11:18:08 PD »
per mua bertina dhe erioni me te mirt.
                          dhe nuk e luan topi hahaha

Jashtë Linjë NaStRaDiNsJa

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5722
 • Popullariteti: 185
 • In love...
Fansat e BB3...
« Pergjigju #46 Me: Mars 09, 2010, 11:19:34 PD »
per mua bertina dhe erioni me te mirt.
                          dhe nuk e luan topi hahaha


ojjj elvira kadal bre se Seldi me Valoninma te mir jon edhe pikkkkkkkkk [rlmao] [rlmao] [rlmao]
I hate goodbye...♥

Jashtë Linjë eli-arivle

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 9
 • Popullariteti: 2
 • relax....
Fansat e BB3...
« Pergjigju #47 Me: Mars 09, 2010, 11:22:44 PD »
 oj anita muj me than per valonin se eshte i mir po per seldin jo
 se i poshter eshte aiiiiiii hahaha [bigok]

Jashtë Linjë NaStRaDiNsJa

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5722
 • Popullariteti: 185
 • In love...
Fansat e BB3...
« Pergjigju #48 Me: Mars 09, 2010, 11:24:11 PD »
oj anita muj me than per valonin se eshte i mir po per seldin jo
 se i poshter eshte aiiiiiii hahaha [bigok]

seldi osht djal per marak moj hmmmm
sa shum po te pershtatet kjo foto
ta haj synin ty shoqja ime e ngusht <dance together>
I hate goodbye...♥

Jashtë Linjë trix cute kitti

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 37
 • Popullariteti: 39
 • Dikush ne ndonje cep te botes ka nevoje per love
Fansat e BB3...
« Pergjigju #49 Me: Mars 27, 2010, 12:58:09 MD »
jetmiri dhe kika jan ma te mirt bajn loj te fort e tinzare aty brenda.... pastaj per te bukur e mban veten olta kur nuk eshte ajo eshte .... e shtepis pash zoten..

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Fansat e BB3...
« Pergjigju #50 Me: Prill 07, 2010, 10:54:19 MD »
bertina jetmir yllaaaaaaaaaaaaaa

Jashtë Linjë djali_dk

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 607
 • Popullariteti: 12
Fansat e BB3...
« Pergjigju #51 Me: Prill 16, 2010, 03:36:41 PD »
BERTINA E JETMIRI

Jashtë Linjë ★Mystic★

 • Femra është mbretëreshë e botës, por skllave e dëshirave!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15075
 • Popullariteti: 305
 • KRYETARJA NR:1 E ARMIQTE E POPULLIT!
Fansat e BB3...
« Pergjigju #52 Me: Prill 19, 2010, 05:14:34 MD »
Amonnnnnnnnnnnnnn mer te iki Klodi se na e shpifi  [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere]
Mu si gru e lig eshte  [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere]
Femrat janë si gjeneralët: Atyre nuk u intereson ç'humbje u ka kushtuar një fitore!   

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Fansat e BB3...
« Pergjigju #53 Me: Janar 26, 2011, 12:51:34 MD »
Te nderrohet titulli dhe personazhet se ormai ,,, eshte vjetruar shume si teme.