Autori Tema: Bisede live pa teme...  (Lexuar 253954 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #75 Me: Gusht 30, 2010, 01:50:31 MD »
nikla ckemi?se na ka ardh gruja dhe na hallakati :P

Fillove pune ?Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #76 Me: Gusht 30, 2010, 01:58:03 MD »
qe ditet e para po ankohesh ti,imagjino cdo thuj mbas 2-3 mujsh :P
Un mir,nga neser kam ca dit pushime,mbasi punova gjith gushtin,po ce do qe nuk i shfrytezoj dot se jam me agjerim.Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #77 Me: Gusht 30, 2010, 02:06:33 MD »
abo ca deshe me shiju ti e?

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #78 Me: Gusht 30, 2010, 02:09:55 MD »
hahahaha
Do shkosh te japesh mesim atje :P
Nikla duhet te jemi mirnjohes ndaj gjithckaje.

Gruje ti do shijosh,se ti do me haje :PRinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #79 Me: Gusht 30, 2010, 02:18:43 MD »
rrofsh nikla
Nuk jemi vartes te askujt,jemi vartes te vetvetes.
Kur merr dicka duhet falenderuar dhe kompesuar ne nje far menyre.
Se po i hym kesaj nuk do mbarojm kurr :).

Ke fol me ate gjen e bukur?Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #80 Me: Gusht 30, 2010, 02:25:18 MD »
[sad1] jo padashur i kam humb kontaktet :)
Dhe ajo qe nuk kujtohet eeRinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #81 Me: Gusht 30, 2010, 11:02:29 MD »


per ju qe jeni ne linje
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #82 Me: Gusht 30, 2010, 11:06:25 MD »
Rrofsh naq  ;D

Ca ke ba ti naq?Te kishte marre malli per nastron?  [mrgreen]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #83 Me: Gusht 30, 2010, 11:09:50 MD »
sinqerisht jo naq me kishte marr malli me fol me ca persona

eshte bere shume rremuje ketu e shume kunja e hajt mo...ka ken super i bukur kur jam rregjistru,tashi sikur i ka ik ajo bukuria qe kishte ne fillim...
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #84 Me: Gusht 30, 2010, 11:12:31 MD »
sinqerisht jo naq me kishte marr malli me fol me ca persona

eshte bere shume rremuje ketu e shume kunja e hajt mo...ka ken super i bukur kur jam rregjistru,tashi sikur i ka ik ajo bukuria qe kishte ne fillim...
Vertet naq
Po mos e vri shume shiko fol me ata qe te shkon muhabeti dhe te tjeret bej sikur si lexon  :)

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #85 Me: Gusht 30, 2010, 11:18:50 MD »
e thashe ne pergj naq  [smiley1]

une flas em ato qe me shkon muhabetu mu...

ti ca me thu naj te re?
te ka ngel kush fiksim apo hiq?  [mrgreen] [secret]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #86 Me: Gusht 30, 2010, 11:26:04 MD »
Po naq me ka ngel nje ktu te nastro po me plasi

sa ta bej per vete do ja marre frymene  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #87 Me: Gusht 30, 2010, 11:28:43 MD »
ai me syte larosh mi  [rolleyes1] [rolleyes1]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #88 Me: Gusht 30, 2010, 11:30:00 MD »
Jo naq sja kam pa syte po te bukur duhet ti kete  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Po me plasi mi naq sma vare e sma vare  [cry1] [cry1] [cry1]

Jashtë Linjë tildaaa

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1335
 • Popullariteti: 40
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #89 Me: Gusht 30, 2010, 11:31:51 MD »
mirmbrema forumi  [hello55]
If you belive in me, I`ll belive in you!