Autori Tema: Bisede live pa teme...  (Lexuar 248111 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #60 Me: Gusht 29, 2010, 10:53:56 MD »
S'ka  gjo  ri  zene  se  ma  dhe  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
nuk  me  ngel  hatri  mu... [mrgreen] [mrgreen]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #61 Me: Gusht 29, 2010, 10:54:27 MD »
S'ka  gjo  ri  zene  se  ma  dhe  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
nuk  me  ngel  hatri  mu... [mrgreen] [mrgreen]
<kerce mbi tavoline> <kerce mbi tavoline> <kerce mbi tavoline> <kerce mbi tavoline>
Ta dhash kur folem paradite  <kerce mbi tavoline> <kerce mbi tavoline>

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #62 Me: Gusht 29, 2010, 10:54:43 MD »
O mom u bere dhe ti vizitore njehere [laugh1]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #63 Me: Gusht 30, 2010, 12:23:00 MD »
ckemi
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #64 Me: Gusht 30, 2010, 12:30:23 MD »

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #65 Me: Gusht 30, 2010, 01:12:01 MD »
puc puc

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #66 Me: Gusht 30, 2010, 01:12:42 MD »

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #67 Me: Gusht 30, 2010, 01:13:17 MD »
puc puc
He mi goce se na harrove  <kerce mbi tavoline> <kerce mbi tavoline> <kerce mbi tavoline> <kerce mbi tavoline>

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #68 Me: Gusht 30, 2010, 01:18:58 MD »Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #69 Me: Gusht 30, 2010, 01:20:01 MD »
Abo te shkon 69 shume ty  ;D

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #70 Me: Gusht 30, 2010, 01:25:19 MD »
ndonjeher do nderruar do  ber 77Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #71 Me: Gusht 30, 2010, 01:28:38 MD »
ndonjeher do nderruar do  ber 77
Normal se te merzitet 69 po ke kohe dhe per ate  ;D

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #72 Me: Gusht 30, 2010, 01:30:02 MD »
gzohem qe jeni mir,e uroj tju gjej ne darke online se mka mar malli icik per ju    . . . abo ty do te haj fare hihi

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #73 Me: Gusht 30, 2010, 01:39:42 MD »
hahahaha
Qelbsine po behem gati pastaj :PRinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #74 Me: Gusht 30, 2010, 01:47:28 MD »
nikla pershendetje ... mire se ju gjej