Autori Tema: Bisede live pa teme...  (Lexuar 250224 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #30 Me: Gusht 29, 2010, 12:31:01 MD »
mire me pushime  [rose] ja andej kendej tu gjujt sorra  [rlmao] edhe pak dhe sillon shkolla  [cryingorverysad]  [grosecolere]
Mos gjuaj sorra gjuaj shqiponja  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
po sna e varin shqiponjat
se un kap pirunin direkt  [rlmao]

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #31 Me: Gusht 29, 2010, 12:32:59 MD »
mire me pushime  [rose] ja andej kendej tu gjujt sorra  [rlmao] edhe pak dhe sillon shkolla  [cryingorverysad]  [grosecolere]

Hhahahahha besoj se po kenaqesh.....koha  e mire eshte andej?...sepse sot ketej nuk eshte aq nxeht...ej sheqere kisha pas qef te te bashkohem dhe une meqe gjuan sorra po marr dhe kete leshen me vete
[/b] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #32 Me: Gusht 29, 2010, 12:40:41 MD »
ca behet ketej mire ju grupi ?
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #33 Me: Gusht 29, 2010, 12:44:57 MD »
mire me pushime  [rose] ja andej kendej tu gjujt sorra  [rlmao] edhe pak dhe sillon shkolla  [cryingorverysad]  [grosecolere]

Hhahahahha besoj se po kenaqesh.....koha  e mire eshte andej?...sepse sot ketej nuk eshte aq nxeht...ej sheqere kisha pas qef te te bashkohem dhe une meqe gjuan sorra po marr dhe kete leshen me vete
[/b] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
<kerce mbi tavoline> <kerce mbi tavoline> <kerce mbi tavoline> <kerce mbi tavoline> <kerce mbi tavoline> <kerce mbi tavoline>

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #34 Me: Gusht 29, 2010, 02:09:08 MD »
Ckemi ?

 

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #35 Me: Gusht 29, 2010, 05:11:08 MD »
 [whisteling] [whisteling] [whisteling]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #36 Me: Gusht 29, 2010, 08:03:18 MD »
Ju thafshin duarte deri ne brryl atij/asaj qe ma uli popullaritetin ;)

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #37 Me: Gusht 29, 2010, 08:23:16 MD »
[kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]
Mbreemje te kendeshme per te gjithe uroj  [bestfriends] [bestfriends] [bestfriends] [bestfriends] [bestfriends] [bestfriends]
Flm  [bestfriends]
Dhe ty mbremje te fantastike  [bestfriends] [kisss2] [kisss2] [kisss2]

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #38 Me: Gusht 29, 2010, 09:22:34 MD »
Mbrema te gjitheve. [hello55]

Jashtë Linjë Gotik

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 7
 • Popullariteti: 1
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #39 Me: Gusht 29, 2010, 09:24:23 MD »
 [gjuha] mroma

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #40 Me: Gusht 29, 2010, 09:26:33 MD »
[gjuha] mroma
Shi ke ri qe na beshty  [huh1] [huh1]

Mbrema cokokrem

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #41 Me: Gusht 29, 2010, 09:28:22 MD »
Got ca ke rrush? [cheesy1]
Mbrema dhe ty Dark.

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #42 Me: Gusht 29, 2010, 09:31:03 MD »
Mirmbrema

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #43 Me: Gusht 29, 2010, 10:37:37 MD »
Hola  muchachos  [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #44 Me: Gusht 29, 2010, 10:37:42 MD »
Ju thafshin duarte deri ne brryl atij/asaj qe ma uli popullaritetin ;)
Jo deri ne berryl po deri ne shpatull jarebi,po ma thoni te pakten mos u shtirni sikur jeni te mire ma thoni ne sy dhe mbaroj filmi mos u beni frikacak ;)