Autori Tema: Bisede live pa teme...  (Lexuar 250981 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Bisede live pa teme...
« Me: Shtator 06, 2009, 10:59:23 PD »
Pershendetje te gjithe!
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #1 Me: Gusht 29, 2010, 09:46:40 PD »
 [hello55] [hello55]
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #2 Me: Gusht 29, 2010, 11:09:01 PD »
Mengjesi :)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #3 Me: Gusht 29, 2010, 11:11:31 PD »
Mirmengjes Boss [laugh1]
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #4 Me: Gusht 29, 2010, 11:12:35 PD »
Mirmengjesi ju kokave te qeveris [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #5 Me: Gusht 29, 2010, 11:13:03 PD »
Miremengjes Luxor,  miremengjes Angel_girl,miremengjes Dark

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #6 Me: Gusht 29, 2010, 11:14:06 PD »
hi girls  <dance together> <dance together>
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #7 Me: Gusht 29, 2010, 11:15:03 PD »
Sa mire qenkam mes vajzave sot.  Afrohuni tu bej tap qe mengjes dhe .... :P[cheers]
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #8 Me: Gusht 29, 2010, 11:15:44 PD »
Mjesi ..si  ma  kaluat naten  [grin1] [grin1]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #9 Me: Gusht 29, 2010, 11:16:30 PD »
LuXor kujdes se Glukoza te deh para se ta deshesh  ;D

Angel Ariel leshe  <kissing lips> <kissing lips> <kissing lips> <kissing lips> <kissing lips>

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #10 Me: Gusht 29, 2010, 11:19:15 PD »
Mjesi mome   <kissing lips>
leshe   [shpulle]  ;D

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #11 Me: Gusht 29, 2010, 11:21:34 PD »
Ariel paska qene nate e qete sot. Une per vete top gjume se u lodha pak dje :)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #12 Me: Gusht 29, 2010, 11:24:49 PD »
edhe  une per  zotin  top  kam  flejt  [grin1] [grin1]
Po  ti  s'ke  faj...te  te  ngreme  monument  [cheers] [teethsmile]

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #13 Me: Gusht 29, 2010, 11:25:40 PD »
Sa mire qe e paske rregulluar profilin ti, nuk dallohesh fare :P
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #14 Me: Gusht 29, 2010, 11:26:57 PD »
se  mos  dallohesh  ti  [grin1] [cheers]