Autori Tema: Bisede live pa teme...  (Lexuar 128009 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #60 Me: Janar 31, 2011, 12:19:49 PD »
mirmrama
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #61 Me: Janar 31, 2011, 12:20:20 PD »
Hahahahahahhahaha kush erdhiiiiiiiiiiiiiiii

Per pak nuk u takuam  [rlmao] [rlmao]


Mbrema VaGa, per ty e kishim fjalen  :D

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #62 Me: Janar 31, 2011, 12:22:06 PD »
Ben sikur sdin gje.... [cool3]


Vaga mrama  [kisss2]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #63 Me: Janar 31, 2011, 12:22:38 PD »
 [kisss2] [kisss2] [kisss2] juve

prandaj me mori lemza mu  [rolleyes1]

mrama faith  [kisss2]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë tildaaa

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1335
 • Popullariteti: 40
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #64 Me: Janar 31, 2011, 12:24:10 PD »
mbrema Vaga
tani po iki e qete...........jeni ne shoqeri te mire ne vijim [smiley1]

 katen Faith, Gold, Vaga. Klm
If you belive in me, I`ll belive in you!

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #65 Me: Janar 31, 2011, 12:25:34 PD »
Naten Tildaa, gjume te embel!

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #66 Me: Janar 31, 2011, 12:26:41 PD »
tildaaa naten e mire :)

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #67 Me: Janar 31, 2011, 12:29:36 PD »
Naten tildushe  [kisss2]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #68 Me: Janar 31, 2011, 12:37:52 PD »
Naten e mire

Vaga  [kisss2]

Pimi  [kisss2]

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #69 Me: Janar 31, 2011, 12:38:49 PD »
Naten Faith  [kisss2] Vaga  [kisss2] dhe ju tjeret ne linje!  [hello55]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #70 Me: Janar 31, 2011, 12:40:11 PD »
po ikni te tan lol

naten  [kisss2] [kisss2]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë anarki_94

 • $MY LIFE IS A GAME I PLAY IT$
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1671
 • Popullariteti: 62
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #71 Me: Janar 31, 2011, 09:37:12 PD »
gjesi te tereve ca behet kte mire ja keni kalure

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #72 Me: Janar 31, 2011, 09:54:58 PD »
gjesi edht y edhe atyre qe do vijne

Jashtë Linjë anarki_94

 • $MY LIFE IS A GAME I PLAY IT$
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1671
 • Popullariteti: 62
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #73 Me: Janar 31, 2011, 09:58:44 PD »
ke kkemi online apo vetem ne jemi
 :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #74 Me: Janar 31, 2011, 10:00:12 PD »
neve jemi cte bejem [cheers]