Autori Tema: Bisede live pa teme...  (Lexuar 130364 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #15 Me: Janar 30, 2011, 12:58:53 PD »
shynqyr se une marova per bore  [rose]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #16 Me: Janar 30, 2011, 01:00:30 PD »
Ciao PIM , mire ,me mire prishet ,vetem se sot filloi bore prap, e thashe po boj nje xhiro ktu per pak, ti mire ,,,


Une mire flm Matteos! Suksese ne Pune & Mesime!  [cheers]

Jashtë Linjë Matteos

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1511
 • Popullariteti: 70
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #17 Me: Janar 30, 2011, 01:02:02 PD »
Kojshie mos boj se po vi, e po te marr per i kafe knej nga lagja jone , ene shif ene boren i rruge e dy pune ,se nuk jemi me shume se 1ore larg ,,

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #18 Me: Janar 30, 2011, 01:10:11 PD »
Kojshie mos boj se po vi, e po te marr per i kafe knej nga lagja jone , ene shif ene boren i rruge e dy pune ,se nuk jemi me shume se 1ore larg ,,

ketu filloi sonte me ra por se di a do bjeri shume..
spaske dal em lujt me bore?  [mrgreen]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #19 Me: Janar 30, 2011, 01:12:10 PD »
Vaga ke qejf boren e?  [teethsmile]

Ja prite:

..... [cheesy1]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #20 Me: Janar 30, 2011, 01:14:56 PD »
Vaga ke qejf boren e?  [teethsmile]

Ja prite:

..... [cheesy1]

hahhahahhaa jeth maroj per bore
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Matteos

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1511
 • Popullariteti: 70
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #21 Me: Janar 30, 2011, 01:15:55 PD »
Po do dal po pak me vone , edhe ktej nga une sot ne darke filloi po ka njit mire ,gati gati 10 cm ,,e vazhdo me ra shume ,,,

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #22 Me: Janar 30, 2011, 01:16:32 PD »
sa bukur kojshije  :)
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë anarki_94

 • $MY LIFE IS A GAME I PLAY IT$
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1671
 • Popullariteti: 62
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #23 Me: Janar 30, 2011, 10:19:34 PD »
pershendetje... ka njeri ktej?

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #24 Me: Janar 30, 2011, 11:11:08 PD »
prsh te gjithve njiehr [cheers]

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #25 Me: Janar 30, 2011, 11:13:45 PD »
pershendetje [hello55] [hello55]
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #26 Me: Janar 30, 2011, 11:14:48 PD »
si je mire he ka dal gje andej nga shkolla apo ja ke varur fare shkolles [cheesy1]

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #27 Me: Janar 30, 2011, 11:17:28 PD »
jo re se nuk ja kam varur
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #28 Me: Janar 30, 2011, 11:24:19 PD »
 [hello55] [cheers] [cheers] apo se preferoni nadje  [mrgreen]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #29 Me: Janar 30, 2011, 11:24:54 PD »
jo jo  e preferojm  [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.