Autori Tema: Bisede live pa teme...  (Lexuar 125276 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #75 Me: Tetor 09, 2010, 11:05:03 MD »
Flm per kengen Tildaaa  [coolthumb]

Neser nisesh per ne Tr?

po Dark [confused4]
sa shpejt mbaruan keto pushimetttt [cry1] kur u vjen fundi na duken shume te shkurta, kur i kemi larg s`ua mendojme fundin [uhmm]
E di ca eshte me e keqa?Se mbaruan pushimet,filluan mesimet largohesh nga shoqeria (edhe pse ke tjeter ne TR) dhe jane shume gjera qe te bejne mos ta shofesh me kenaqsi fillimin e universitetit

Jashtë Linjë tildaaa

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1335
 • Popullariteti: 40
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #76 Me: Tetor 09, 2010, 11:12:51 MD »
E di ca eshte me e keqa?Se mbaruan pushimet,filluan mesimet largohesh nga shoqeria (edhe pse ke tjeter ne TR) dhe jane shume gjera qe te bejne mos ta shofesh me kenaqsi fillimin e universitetit

po dhe kjo perben arsye, por ama kur mendoj dhe per vitin qe me pret [trullosur] tema dipllomes, provime pas provimi...mbi te gjitha dhe stresi per punen [woops] [angry3]
If you belive in me, I`ll belive in you!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #77 Me: Tetor 09, 2010, 11:14:43 MD »
E di ca eshte me e keqa?Se mbaruan pushimet,filluan mesimet largohesh nga shoqeria (edhe pse ke tjeter ne TR) dhe jane shume gjera qe te bejne mos ta shofesh me kenaqsi fillimin e universitetit

po dhe kjo perben arsye, por ama kur mendoj dhe per vitin qe me pret [trullosur] tema dipllomes, provime pas provimi...mbi te gjitha dhe stresi per punen [woops] [angry3]
Te duken me te veshtira ti mendosh se sa kur i perballon.
Punen e punes sinqerishte nuk e di ,se di se sa mundeshi kane te sapodiplomuarit te punesohen mbas diplomimit  [rolleyes1]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #78 Me: Tetor 10, 2010, 01:18:07 PD »
erdhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #79 Me: Tetor 10, 2010, 01:19:14 PD »
erdhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Kush te pyeti?  [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #80 Me: Tetor 10, 2010, 01:22:17 PD »
noku se kisha per ty  [teshtyp]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #81 Me: Tetor 10, 2010, 01:23:05 PD »
noku se kisha per ty  [teshtyp]
Me ngaterrove me nokun une jam naqja  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #82 Me: Tetor 10, 2010, 01:25:35 PD »
po pra por i thash nokut qe erdha

ti naq e ke mesu kasmasutren ?  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #83 Me: Tetor 10, 2010, 01:27:25 PD »
Mbrema!!!  [hello55]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #84 Me: Tetor 10, 2010, 01:27:29 PD »
po pra por i thash nokut qe erdha

ti naq e ke mesu kasmasutren ?  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Kamasutra eshte si 69 liqenet po perdoren nja 3-4  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #85 Me: Tetor 10, 2010, 01:42:36 PD »
po pra lol...  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

tullumbace eskameze lol  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #86 Me: Tetor 10, 2010, 01:44:39 PD »
po pra lol...  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

tullumbace eskameze lol  [rlmao] [rlmao] [rlmao]


Trimi mire me dashnore shume  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Ujku qimen e nderron po kesulkuqen e kafshon  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #87 Me: Tetor 10, 2010, 01:53:36 PD »
cofsh naq lol se kete se disha une se kisha pa najhere adelen me kicon
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #88 Me: Tetor 10, 2010, 01:55:13 PD »
cofsh naq lol se kete se disha une se kisha pa najhere adelen me kicon
Kico mi kico C,I,C,I  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]


Pse dhe te zysha shkoj fama e gocave te Kicos  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #89 Me: Tetor 10, 2010, 01:57:51 PD »
 [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!