Autori Tema: Bisede live pa teme...  (Lexuar 125319 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë *LiNa*

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 636
 • Popullariteti: 13
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #45 Me: Tetor 09, 2010, 06:59:12 MD »
:D :D :D :D shume mire e ben


Po ti cfar bere?

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #46 Me: Tetor 09, 2010, 07:00:12 MD »
Ja u verdallosem cik dhe ne shpi tani .
Ti me ca merresh ?

 

Jashtë Linjë *LiNa*

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 636
 • Popullariteti: 13
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #47 Me: Tetor 09, 2010, 07:05:27 MD »
Ja u verdallosem cik dhe ne shpi tani .
Ti me ca merresh ?

Mir shum

Un punoj ne nje butik shitse

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #48 Me: Tetor 09, 2010, 07:07:38 MD »
Ah shume mire , pushoi bora andej nga ju ?  ;D ;D ;D

 

Jashtë Linjë *LiNa*

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 636
 • Popullariteti: 13
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #49 Me: Tetor 09, 2010, 07:09:48 MD »
Ah shume mire , pushoi bora andej nga ju ?  ;D ;D ;D


heheh ende nuk ka ren bor

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #50 Me: Tetor 09, 2010, 07:12:05 MD »
 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Jashtë Linjë *LiNa*

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 636
 • Popullariteti: 13
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #51 Me: Tetor 09, 2010, 07:18:55 MD »
« Redaktimi i Fundit: Tetor 09, 2010, 07:26:26 MD nga *LiNa* »

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #52 Me: Tetor 09, 2010, 07:22:21 MD »
Jo jo deri tani jo  [smiley1]

 

Jashtë Linjë *LiNa*

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 636
 • Popullariteti: 13
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #53 Me: Tetor 09, 2010, 07:27:22 MD »
Mir shum se po te ishte bora  do ta kishe acar pastaj

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #54 Me: Tetor 09, 2010, 07:33:54 MD »
 [cool1] [cool1] [cool1]

Jashtë Linjë *LiNa*

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 636
 • Popullariteti: 13
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #55 Me: Tetor 09, 2010, 07:42:48 MD »
To cfar ben?

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #56 Me: Tetor 09, 2010, 07:47:24 MD »
Po rri
ti cfare po ben?

Jashtë Linjë IL PARADISO

 • COMUNQUE SIA QOMUNQUE VADA RICORDI,IMMAGINI,EMOZIONI CI APPARTENGANO E VIVONO DENTRO DI NOI!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3979
 • Popullariteti: 146
 • LA VITA E UN BRIVIDO CHE VOLA VIA
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #57 Me: Tetor 09, 2010, 09:13:53 MD »
Po hedh fall,do te ta zbuloj fatin edhe ty? [cheesy1] [cheesy1] [kisss2]
Scegli il silenzio e le stelle


Jashtë Linjë *LiNa*

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 636
 • Popullariteti: 13
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #58 Me: Tetor 09, 2010, 09:26:21 MD »
Hy njerz ku ta gjej lojen KS CH dua ta shikooooj  [cry1]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #59 Me: Tetor 09, 2010, 09:30:49 MD »
Po hedh fall,do te ta zbuloj fatin edhe ty? [cheesy1] [cheesy1] [kisss2]
He iher se jam kurioze  >:D  [mrgreen] [bestfriends]