Autori Tema: Bisede live pa teme...  (Lexuar 125278 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Danzel

 • Pikaboooo !!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 635
 • Popullariteti: 5
 • yummy
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #15 Me: Tetor 09, 2010, 05:02:31 MD »
oj kuku u merdhina breeeeeeeeeeeeeeeeeeee [sad1] [sad1] [sad1]


shum po narth [nailbitting]

Skam ca te ndihmoj .
Po te isha afer dhe do kisha ba dicka
Someone tell me what's a man to do !!!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #16 Me: Tetor 09, 2010, 05:02:43 MD »
Pershendetjeeee...dark ma bere caffen? ;D
Dashke kafe nga une ti?  [shpulle]
une bera per vete dhe po e pi
[cool1]

Ouuu shtrigg sa e keqe behesh...du caffe dhe une... [uhmm]
Po deshe kafe do pish dhe cigare me mua [cool1]

Jashtë Linjë Danzel

 • Pikaboooo !!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 635
 • Popullariteti: 5
 • yummy
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #17 Me: Tetor 09, 2010, 05:03:12 MD »
me dit a osht kush ne linje :P
Ja ke linen per shoqeri  [tongue3]

Faleminderit :)

Lina mire ti ?

Mir flm po ti mir
Mire dhe un super :)

Vetem gripi po na shqetson pak

Mos u ben merak se esht kaluse hahaha

do iki me kohen dhe gripi nje dit te bukur :)
po ti ndonje problem , stres ?
Someone tell me what's a man to do !!!

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #18 Me: Tetor 09, 2010, 05:03:56 MD »
Pershendetjeeee...dark ma bere caffen? ;D
Dashke kafe nga une ti?  [shpulle]
une bera per vete dhe po e pi
[cool1]

Ouuu shtrigg sa e keqe behesh...du caffe dhe une... [uhmm]
Po deshe kafe do pish dhe cigare me mua [cool1]

Per kete thirr Linen ajo pi cigaren une jo [mrgreen]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë *LiNa*

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 636
 • Popullariteti: 13
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #19 Me: Tetor 09, 2010, 05:05:08 MD »
Pershendetjeeee...dark ma bere caffen? ;D
Dashke kafe nga une ti?  [shpulle]
une bera per vete dhe po e pi
[cool1]

Ouuu shtrigg sa e keqe behesh...du caffe dhe une... [uhmm]


qe teta ta ta bon ni cafe merre u ngifsh gjith me terpi ishe kan hahahahahahaahhahaahahah [rlmao] [rlmao] [kisss2]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #20 Me: Tetor 09, 2010, 05:05:17 MD »
Une dua te pij kafe e cigare me ty maj [gjuha] [gjuha] [gjuha]

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #21 Me: Tetor 09, 2010, 05:05:57 MD »
Shka Lina :O

Linen Mes ma preknii .. Ok .. se kemi me pi MAL ME BORE  [cool1]


Pershendetje Nastradinse ... Puqqq per tyy  [kisss2]

Jashtë Linjë *LiNa*

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 636
 • Popullariteti: 13
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #22 Me: Tetor 09, 2010, 05:07:37 MD »
me dit a osht kush ne linje :P
Ja ke linen per shoqeri  [tongue3]

Faleminderit :)

Lina mire ti ?

Mir flm po ti mir
Mire dhe un super :)

Vetem gripi po na shqetson pak

Mos u ben merak se esht kaluse hahaha

do iki me kohen dhe gripi nje dit te bukur :)
po ti ndonje problem , stres ?

Dhasht zoti te kaloj gripi
un skam as nj problem haha

Jashtë Linjë *LiNa*

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 636
 • Popullariteti: 13
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #23 Me: Tetor 09, 2010, 05:09:10 MD »
Pershendetjeeee...dark ma bere caffen? ;D
Dashke kafe nga une ti?  [shpulle]
une bera per vete dhe po e pi
[cool1]

Ouuu shtrigg sa e keqe behesh...du caffe dhe une... [uhmm]
Po deshe kafe do pish dhe cigare me mua [cool1]

Per kete thirr Linen ajo pi cigaren une jo [mrgreen]

Donaaaaaaaaaaa mos genje un nuk e pi po e haj hahahahahah

Jashtë Linjë *LiNa*

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 636
 • Popullariteti: 13
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #24 Me: Tetor 09, 2010, 05:12:10 MD »
Shka Lina :O

Linen Mes ma preknii .. Ok .. se kemi me pi MAL ME BORE  [cool1]


Pershendetje Nastradinse ... Puqqq per tyy  [kisss2]

Ku je valmooo gjuma ni mal me bor hahaha [kisss2]

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #25 Me: Tetor 09, 2010, 05:13:11 MD »
Yesssss Na Merre .. merri 2 njo le mas veshit ..  [mrgreen] [mrgreen]

Hajde gzuar .. se u knaqem e kurr su gzum  [kiss3]

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #26 Me: Tetor 09, 2010, 05:16:13 MD »
Pershendetjeeee...dark ma bere caffen? ;D
Dashke kafe nga une ti?  [shpulle]
une bera per vete dhe po e pi
[cool1]

Ouuu shtrigg sa e keqe behesh...du caffe dhe une... [uhmm]


qe teta ta ta bon ni cafe merre u ngifsh gjith me terpi ishe kan hahahahahahaahhahaahahah [rlmao] [rlmao] [kisss2]


 [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Ah sa  e mire bohesh me dasht [tongue3]...flm linusheee <kissing lips> <kissing lips>
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë *LiNa*

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 636
 • Popullariteti: 13
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #27 Me: Tetor 09, 2010, 05:17:33 MD »
Yesssss Na Merre .. merri 2 njo le mas veshit ..  [mrgreen] [mrgreen]

Hajde gzuar .. se u knaqem e kurr su gzum  [kiss3]

Flm e lash njeren kur te bi ne gjum se nuk mundem bej gjum pa e ndez hahah


Mos thuaj u knaqem e kurr su gcum se a e din kush  thot hahah ?

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #28 Me: Tetor 09, 2010, 05:18:27 MD »
Yesssss Na Merre .. merri 2 njo le mas veshit ..  [mrgreen] [mrgreen]

Hajde gzuar .. se u knaqem e kurr su gzum  [kiss3]

Flm e lash njeren kur te bi ne gjum se nuk mundem bej gjum pa e ndez hahah


Mos thuaj u knaqem e kurr su gcum se a e din kush  thot hahah ?

hahaha Jo se Di ... kush e thot ?

Jashtë Linjë Peqinsja_Omel

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3949
 • Popullariteti: 81
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #29 Me: Tetor 09, 2010, 05:18:44 MD »
 [hello55]  [hello55]

ka ndonje nga keto ane  [rlmao]
K-am deshire lehte te perqafoj,
l-erem te dua dua ashtu sic te dashuroj,
e-esht shum e veshtire pa Ty te jetoj,
v-etem ne vdekje mund te te harroj!
i- lutem Zotit te vetmen deshire te ma plotesoj
s-hpirt Thua bashke do perfundojm ??? !