Autori Tema: Bisede live pa teme...  (Lexuar 129981 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #75 Me: Shtator 16, 2010, 12:13:31 PD »
Lozim ate rren apo e vertet   [tongue3] [tongue3]

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #76 Me: Shtator 16, 2010, 12:13:42 PD »
Mbremani dhe naten e mire. [cool1]
qafen e mir lol

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #77 Me: Shtator 16, 2010, 12:14:15 PD »
Lozim ate rren apo e vertet   [tongue3] [tongue3]
hajde 1 her

sa her ke  loz me ndjenjat  ti? lool

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #78 Me: Shtator 16, 2010, 12:16:18 PD »
Kam tre dite qe nuk shoh mengjesin ngaqe ngrihem ne dreke babuçe.  :) Ja kalofshit mire, edhe kujdes se nuk dine te flasin per seksin keta si flasim bashke. [laugh1]

Bleri po te krryhet ty lal? Per mua mos ki merak, po kujdes zotrote se mos te keputen edhe ato dy dege qe ke ne maje. [rlmao]

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #79 Me: Shtator 16, 2010, 12:18:48 PD »
e kam bere nje here   [teethsmile]  po slujta gjate ...


loja eshte kshu ... thuhet nje pohim psh : angelina joli eshte e bukur

vjen postusi poshte e thote nese ehste e vertet ose jo    [flirt]

ja tja nis une :

abo vdes per mu   [rlmao]

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #80 Me: Shtator 16, 2010, 12:20:40 PD »
Kam tre dite qe nuk shoh mengjesin ngaqe ngrihem ne dreke babuçe.  :) Ja kalofshit mire, edhe kujdes se nuk dine te flasin per seksin keta si flasim bashke. [laugh1]

Bleri po te krryhet ty lal? Per mua mos ki merak, po kujdes zotrote se mos te keputen edhe ato dy dege qe ke ne maje. [rlmao]
ja taksirat me vazhdu me praktiken se teorikisht e me llafe sna afrohen jo ... si marr vesh dhe cunat ktu , sjan fare gojeleshuar   [rlmao]  naten e mire befsh e neser veje zilen ne 6 te ngopesh me mengjesin  [searching] <kissing lips>

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #81 Me: Shtator 16, 2010, 12:26:47 PD »
mistrece futja vrapit se je  duke prit kot ;D


snow. Falls ;D

 forumi Nastradini eshte  gallat


Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #82 Me: Shtator 16, 2010, 12:35:55 PD »
pjo  [mrgreen] [mrgreen] apo ngaterrova lojen  [rlmao] [rlmao]

lol gjithmone kur isha e vockel lozja me femije edhe ngaterroja ate lojen telefoni i prishun sa me vite inat e filloja e qaja  [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen] e nuk luja me pastaj
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Minatori

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2068
 • Popullariteti: 66
 • "Shfaqja me e madhe e Zgjuarsise,eshte Dyshimi."
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #83 Me: Shtator 16, 2010, 01:46:58 PD »
Mbrema!

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #84 Me: Shtator 16, 2010, 01:47:28 PD »
Ka na nje per gjume ketu se po iki un  [teasing] [teasing]

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #85 Me: Shtator 16, 2010, 01:50:19 PD »
ikim al ...

minatoro mirembrema dhe naten e mire  [silly]

Jashtë Linjë Minatori

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2068
 • Popullariteti: 66
 • "Shfaqja me e madhe e Zgjuarsise,eshte Dyshimi."
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #86 Me: Shtator 16, 2010, 01:51:52 PD »
ikim al ...

minatoro mirembrema dhe naten e mire  [silly]
gjume te embel Snow!  [smiley1]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #87 Me: Shtator 16, 2010, 01:52:31 PD »
ike naq? naten snow e me shikofsh en enderr lol  [mrgreen] <kissing lips>

al pse re me pula flen ti  [tongue3]
mbrema mina
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #88 Me: Shtator 16, 2010, 01:53:37 PD »
Naten e mire te gjitheve  [sleep] [sleep]

Jashtë Linjë Minatori

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2068
 • Popullariteti: 66
 • "Shfaqja me e madhe e Zgjuarsise,eshte Dyshimi."
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #89 Me: Shtator 16, 2010, 01:54:32 PD »
ike naq? naten snow e me shikofsh en enderr lol  [mrgreen] <kissing lips>

al pse re me pula flen ti  [tongue3]
mbrema mina
Mbrema shoqja Vagabonde.C'thote jeta e nates ketu ne forum?? [cheesy1]


Al naten!