Autori Tema: Bisede live pa teme...  (Lexuar 126482 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #1485 Me: Tetor 09, 2010, 02:37:01 PD »
po pra lol..po a ja ke pa flokt si i ban ihere..ne i themi si em ja pas lepi lopa  [rlmao] [rlmao] [rlmao]
O burre koti si nuk merre vesh fare  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Ka burra ktu  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Ore gomar c'eshte kjo e tundur kshu tund bebin jo bilin  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
 [laugh1]
prit moj se me ka ardh dhe gjiri kto dite  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #1486 Me: Tetor 09, 2010, 02:45:12 PD »
po pra lol..po a ja ke pa flokt si i ban ihere..ne i themi si em ja pas lepi lopa  [rlmao] [rlmao] [rlmao]
O burre koti si nuk merre vesh fare  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Ka burra ktu  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Ore gomar c'eshte kjo e tundur kshu tund bebin jo bilin  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
 [laugh1]
prit moj se me ka ardh dhe gjiri kto dite  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

cofsh naq  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #1487 Me: Tetor 09, 2010, 02:49:07 PD »
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
ne amerik nuk ben kalamaj ti jep amerika  [rlmao] [rlmao] [rlmao]
rro kot ti ktu  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

E di ca bejne amerikanet kur bie shi?Ca bejne?E lene te bjeri  [rlmao] [rlmao] [rlmao]


e kam bashkjetesore une kete.Ca e ke ti?Bahskjetsore,kjo jeton ,une jetoj dhe ne jetojme bashke  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #1488 Me: Tetor 09, 2010, 02:52:36 PD »
hahahhaa  [laugh1] [laugh1] [laugh1]


p.s pim pse nuk flet lal edhe ti  :) [happydance] [happydance]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #1489 Me: Tetor 09, 2010, 02:55:11 PD »
pse re kalamajte 32 vjece ti ben amerika kalamajte re  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

e mire e mire  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
edi ca te bejne ne amerike kur shkon ne restorante-?ca bejne ere ? Te marin pallton.Ta marin fare re ?Jo re kur iken ta japin prap  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

she she ta japin prap?  [rlmao] [rlmao]
 [rlmao] e sa vjete kam qe dua te blej nje pallto  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Ku ka problem amerika per pallto ,sa pallto ka atje  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #1490 Me: Tetor 09, 2010, 02:55:54 PD »
Isha duke gjetur license per ANTIVIRUS se me ka skaduar!!  [sad1]

C'bete ju, qe vetem qeshni, do t'ju zgjatet jeta!!  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #1491 Me: Tetor 09, 2010, 02:57:36 PD »
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

ketu vetem zbardhje dhembesh ka  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

e gjete liqensen?
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #1492 Me: Tetor 09, 2010, 02:58:27 PD »
 [laugh1] [laugh1] [laugh1]Po, e rregullova!!  [cheers]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #1493 Me: Tetor 09, 2010, 03:03:44 PD »
shume mire lal..ske gjume?
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #1494 Me: Tetor 09, 2010, 03:10:21 PD »
Jo, aspak!!!
Ti do shkosh neser ne pune, apo ke pushim?

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #1495 Me: Tetor 09, 2010, 03:10:52 PD »
Jo, aspak!!!
Ti do shkosh neser ne pune, apo ke pushim?


ps: Sot d.m.th  [teethsmile]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #1496 Me: Tetor 09, 2010, 03:12:34 PD »
ne darke kam pune..por gjate dites pushim
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!