Autori Tema: Bisede live pa teme...  (Lexuar 197769 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë GLOOR

 • IGNORE MODE : ON
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 233
 • Popullariteti: 1
 • Feel My Silence
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #75 Me: Nëntor 21, 2010, 06:07:50 MD »
po ti vetem gocat Pershendet..:(
Sa Pa Zemer Qe Je..ka edhe djem ketu.. [givelove] :D


Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #76 Me: Nëntor 21, 2010, 06:11:06 MD »
ku jan vajzat sonte [tongue3] [futboll]

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #77 Me: Nëntor 21, 2010, 06:12:13 MD »
po ti vetem gocat Pershendet..:(
Sa Pa Zemer Qe Je..ka edhe djem ketu.. [givelove] :D


po postimet e fundit ketu ishin goca
apo sje goce ti?  :D
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #78 Me: Nëntor 21, 2010, 07:16:36 MD »
Mirmbrema  [hello55]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #79 Me: Nëntor 21, 2010, 07:22:13 MD »
Ckemi Vaga ...
po Gloor goce eshte apo cun se nuk kuptova
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë GLOOR

 • IGNORE MODE : ON
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 233
 • Popullariteti: 1
 • Feel My Silence
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #80 Me: Nëntor 21, 2010, 07:23:02 MD »
Mirmbrema  [hello55]

Omi erdhe ti..:D Mbrema..:P
po ti vetem gocat Pershendet..:(
Sa Pa Zemer Qe Je..ka edhe djem ketu.. [givelove] :D


po postimet e fundit ketu ishin goca
apo sje goce ti?  :D

po jo me Ylli jo Sjam Goce une..:P ==>> <muskul>


Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #81 Me: Nëntor 21, 2010, 07:23:16 MD »
cun

si kalon iness?
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #82 Me: Nëntor 21, 2010, 07:23:59 MD »
Dori ku je re dreq  [rolleyes1]
te ka ngel hatri keq me mu e
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë GLOOR

 • IGNORE MODE : ON
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 233
 • Popullariteti: 1
 • Feel My Silence
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #83 Me: Nëntor 21, 2010, 07:24:55 MD »
cun

si kalon iness?
Po ti ku edi qe jam cun une.. [mrgreen] [mrgreen] kush ti ka dhene inforamcionet..? :DNjifemi gje ne.. :P


Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #84 Me: Nëntor 21, 2010, 07:25:33 MD »
cun

si kalon iness?
Po ti ku edi qe jam cun une.. [mrgreen] [mrgreen] kush ti ka dhene inforamcionet..? :DNjifemi gje ne.. :P

ncuq por pashe ate gjene bojeqielli  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #85 Me: Nëntor 21, 2010, 07:25:47 MD »
 [huh1] [huh1] mbrema vage [tongue3]

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #86 Me: Nëntor 21, 2010, 07:27:02 MD »
mire vagabonda, flm
ceshte bere ndonje gje e re ketej? darkun prap spo e shoh...
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #87 Me: Nëntor 21, 2010, 07:29:04 MD »
mbrema al

iness ka shku ne spital me pa nje shoqe qe ishte e semure

ka ken ka motra keto dit ndaj
ketu hiq po bien shi shume na cmendi,doja em ik ne kinema me pa harry potter por po pertoj em ik vetem
me hipen nervat tuj lexu ato fjal fyse koti tek tema
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #88 Me: Nëntor 21, 2010, 07:31:11 MD »
sha bone sot ti vage [tongue3]

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #89 Me: Nëntor 21, 2010, 07:32:06 MD »
nuk i lexova..gjithsesi njerez ka lloje soje  [tongue3]

ne c'seri ka shkuar harry poter aty?
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.