Autori Tema: Bisede live pa teme...  (Lexuar 200633 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #45 Me: Nëntor 21, 2010, 01:08:56 PD »

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #46 Me: Nëntor 21, 2010, 01:09:13 PD »
Ka hy gogoli naq  >:D
Pse mi pret ti them te gjitha ktu?  >:D


Po ku se di ti pse je giù si i bie qe te ngrem sù ne?  [shpulle] [shpulle] [shpulle]

kajhere ste kapish hiq

a me merrni edhe mu ne shqip?  [embarrased1]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #47 Me: Nëntor 21, 2010, 01:10:12 PD »

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #48 Me: Nëntor 21, 2010, 01:10:42 PD »
Ca nuk kapishe mi?  [huh1] [huh1]

Ne shqiperi?Hajde ne 23 do nisem une  [winningdance] [winningdance]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #49 Me: Nëntor 21, 2010, 01:11:07 PD »

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #50 Me: Nëntor 21, 2010, 01:12:12 PD »
Mos gjuj moj  [cry1] se te nxorra gjuhen pupupupupupupupupu  [whackbutt]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #51 Me: Nëntor 21, 2010, 01:14:33 PD »
Mos gjuj moj  [cry1] se te nxorra gjuhen pupupupupupupupupu  [whackbutt]
<kissing lips> <kissing lips> <kissing lips> <kissing lips>
He iher ca bere sot qe ishte e shtune?  [rolleyes1]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #52 Me: Nëntor 21, 2010, 01:14:46 PD »
a ca paskeni qen ju maj  [rlmao] [rlmao]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #53 Me: Nëntor 21, 2010, 01:16:08 PD »
Goca te urta  >:D
 [angel3]  Jemi  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #54 Me: Nëntor 21, 2010, 01:17:06 PD »
Mos gjuj moj  [cry1] se te nxorra gjuhen pupupupupupupupupu  [whackbutt]
<kissing lips> <kissing lips> <kissing lips> <kissing lips>
He iher ca bere sot qe ishte e shtune?  [rolleyes1]


Asigje yllo, gjith diten nshpi rehat e bukur, ngroht  [smiley1]

Ti mire? Ca ke ba ca ske ba? ke rraf najnji kto dit se ke hum fare???
 
[kisss2]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #55 Me: Nëntor 21, 2010, 01:19:32 PD »
hahaha jo skam kap asnje  [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Kam qene ne pune dhe qe atje nuk flas ,te merkuren dhe te enjten kam qene po ti ske qene  [angry3]
pastaj mbreme e sot te motra  [whisteling]
Dmth asgje interesante  [grosecolere]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #56 Me: Nëntor 21, 2010, 01:20:48 PD »
a doni naj mushmolle se po me hahet  [rolleyes1]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #57 Me: Nëntor 21, 2010, 01:22:12 PD »
a doni naj mushmolle se po me hahet  [rolleyes1]
Po ti ca kujton kshu gjerash naten dhe per me teper duke gdhire e djele  [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #58 Me: Nëntor 21, 2010, 01:26:23 PD »
marova em hanger maj  :'(
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #59 Me: Nëntor 21, 2010, 01:27:43 PD »