Autori Tema: Bisede live pa teme...  (Lexuar 200630 herë)

0 Anëtare dhe 3 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #15 Me: Nëntor 17, 2010, 10:51:03 MD »
ty cfar nuk te del :PRinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #16 Me: Nëntor 17, 2010, 10:59:12 MD »
Vetem nja dy gjera s'me dalin mua.Te tjerat bereqaves nuk qahemi, [tongue3]

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #17 Me: Nëntor 17, 2010, 11:04:20 MD »
atyreve dy gjerave ,po te dilnin sheshit,do u humbiste rendesia :PRinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #18 Me: Nëntor 17, 2010, 11:06:09 MD »
Pse dhe ty te mungojne ato dy gjerat,qe e kapishe ti gjasme? [cheesy1]
Mire ate te paren e morem vesh,e dyta cila ishte? [laughing]

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #19 Me: Nëntor 17, 2010, 11:09:36 MD »
mua nuk me mungojne,po e kuptova se nuk ti kam tregu :PRinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #20 Me: Nëntor 17, 2010, 11:11:01 MD »
Ok,ashtu po e leme..

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #21 Me: Nëntor 17, 2010, 11:13:26 MD »
paska ren dhe ketu kriza ne anetare onlineRinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #22 Me: Nëntor 18, 2010, 12:57:04 PD »
Dark & Pim night night  [kisss2] [kisss2]
 

[sleep]

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #23 Me: Nëntor 18, 2010, 01:03:38 PD »
Dark & Pim night night  [kisss2] [kisss2]
 

[sleep]


Naten Unfaithful! Gjume te embel!  [kisss2]

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #24 Me: Nëntor 18, 2010, 04:24:38 MD »
haj  [laugh1]

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #25 Me: Nëntor 18, 2010, 04:28:09 MD »
iuiu [grin1]

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #26 Me: Nëntor 18, 2010, 08:04:28 MD »
mroma

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #27 Me: Nëntor 18, 2010, 08:16:34 MD »
 [searching] [searching] [searching]

Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #28 Me: Nëntor 20, 2010, 08:51:11 MD »
Vendos Citim [laugh1] [laugh1] kjo me ra ne sy sapo hyra ne kte teme [rlmao] ej ore forumista a me ver8 ndjeni mungesen e trimi4t a ! flm shummm ore ! [laugh1] ju  [hello55] t'gjithvee  breeeee [grin1]   Huhhhh filloi Kenga Magjike vallahi :D uhhhh shihe shihe Eliza & Rosela te kapura [grin1] per dore [blinkyeye]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Bisede live pa teme...
« Pergjigju #29 Me: Nëntor 21, 2010, 12:42:36 PD »
mbrema
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!