Autori Tema: Biseda live pa teme ...  (Lexuar 164173 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #75 Me: Qershor 01, 2010, 11:16:42 MD »
khuuu ..lol placin syt e kqij  [cheesy1]

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #76 Me: Qershor 01, 2010, 11:18:53 MD »
Placin jarebi. [cheesy1]

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #77 Me: Qershor 01, 2010, 11:21:28 MD »
kur su ngaterova prandaj robi duhet mendu kur flet..lol

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #78 Me: Qershor 01, 2010, 11:23:30 MD »
Kur flas me ty nuk mendoj lol,se nuk te kapish,vetem pergj tafti bafti. [laugh1]

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #79 Me: Qershor 01, 2010, 11:51:59 MD »
Kur flas me ty nuk mendoj lol,se nuk te kapish,vetem pergj tafti bafti. [laugh1]
un me ty dhe me shum ketu [cheesy1]

dhe sa per dieni kam kap lloto sport fitova 1 mij eu :D

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #80 Me: Qershor 01, 2010, 11:57:31 MD »
hi  :D
mbrema Got,ca ke bo ,mir?
minatoro hume fare ti lal,un mire  [smiley1]

Erdhe mi? [grin1]
[grosecolere]erdha po pata i problem conexioni  [grosecolere]
ike ti tani...


Mbrema. [cool1]
mroma  mroma si ke ken a mahesh oj burrnesh  [rlmao]  :D« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #81 Me: Qershor 02, 2010, 12:02:08 PD »
Got jam laço Berati une mi, apo te ngaterroi duhani. [laugh1] [laugh1] Qysh u ngryse ti, u zure me ndonje? [cool1] [laugh1]

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #82 Me: Qershor 02, 2010, 12:05:35 PD »
Got jam laço Berati une mi, apo te ngaterroi duhani. [laugh1] [laugh1] Qysh u ngryse ti, u zure me ndonje? [cool1] [laugh1]
pse maj a sban me fol kshu aaaa
kukuu breeee po e di maj e di si je pri beratit maj tamarrsha
po ma niu maj me fol sasht faji i cinarit  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
desha tu mpleksja me dike sot po po merrem me dicka sh te rendesishme  [smiley1]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #83 Me: Qershor 02, 2010, 12:10:48 PD »
Edhe do e beje duke kaluar prej meje? [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #84 Me: Qershor 02, 2010, 12:11:45 PD »
Edhe do e beje duke kaluar prej meje? [laugh1] [laugh1] [laugh1]
ja maj ja  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #85 Me: Qershor 02, 2010, 12:12:49 PD »
S'po te luaj me, vazhdo se edhe une kam çik çeshtjen e gjirit persik per te zgjidhur. [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #86 Me: Qershor 02, 2010, 12:15:43 PD »
S'po te luaj me, vazhdo se edhe une kam çik çeshtjen e gjirit persik per te zgjidhur. [laugh1] [laugh1]
po merrem me rripin e gazes mi
keq puna ncnncncnncccc [fool]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #87 Me: Qershor 02, 2010, 12:17:12 PD »
Ai nje rrip eshte mi, po une kam gjithe ate gji per mbledhur nen nje grusht te forte. [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #88 Me: Qershor 02, 2010, 12:20:24 PD »
Ai nje rrip eshte mi, po une kam gjithe ate gji per mbledhur nen nje grusht te forte. [laugh1] [laugh1]
[laugh1] une nje rryp ti dy male ske faj ta qaj hallin [laugh1]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #89 Me: Qershor 02, 2010, 12:21:16 PD »
 [laugh1] [laugh1] [laugh1] rrofsh rrofsh, po ate rripin ma ki kujdes se mos ma fut mes maleve. [laugh1] [laugh1] [laugh1]