Autori Tema: Biseda live pa teme ...  (Lexuar 168972 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #60 Me: Qershor 01, 2010, 06:02:59 MD »
o lake lake..eh lake bubulake [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #61 Me: Qershor 01, 2010, 06:31:29 MD »
Got,po haj buke me djathe dhe kastravec.Do nje cike vec ti? [laugh1]

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #62 Me: Qershor 01, 2010, 06:51:19 MD »
m jep i çap kastravec tjap i kaç domate se djath kam  [laugh1]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Minatori

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2068
 • Popullariteti: 66
 • "Shfaqja me e madhe e Zgjuarsise,eshte Dyshimi."
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #63 Me: Qershor 01, 2010, 09:43:54 MD »
mirembrema.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #64 Me: Qershor 01, 2010, 10:34:41 MD »
hi  :D
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Minatori

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2068
 • Popullariteti: 66
 • "Shfaqja me e madhe e Zgjuarsise,eshte Dyshimi."
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #65 Me: Qershor 01, 2010, 10:36:11 MD »

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #66 Me: Qershor 01, 2010, 10:37:27 MD »
Erdhe mi? [grin1]

Jashtë Linjë TENEBRAUM

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2994
 • Popullariteti: -59
 • LET THE HUNT BEGIN
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #67 Me: Qershor 01, 2010, 10:38:36 MD »
 <kissing lips2>

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #68 Me: Qershor 01, 2010, 11:04:45 MD »
mroma all

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #69 Me: Qershor 01, 2010, 11:05:29 MD »
Mbrema shofer.

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #70 Me: Qershor 01, 2010, 11:06:14 MD »
Mbrema. [cool1]

Jashtë Linjë Minatori

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2068
 • Popullariteti: 66
 • "Shfaqja me e madhe e Zgjuarsise,eshte Dyshimi."
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #71 Me: Qershor 01, 2010, 11:07:10 MD »
mbrema strece. [cool1] [cool1]

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #72 Me: Qershor 01, 2010, 11:10:30 MD »
mroma juj
coko he me, sa mpaska mar malli  [teasing] :-*

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #73 Me: Qershor 01, 2010, 11:11:25 MD »
Dhe mua me thau fare,tel jam bere. [cheesy1]  [kisss2]

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #74 Me: Qershor 01, 2010, 11:14:26 MD »