Autori Tema: Biseda live pa teme ...  (Lexuar 164278 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #45 Me: Qershor 01, 2010, 02:15:07 MD »
vagabonde  [coolthumb]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #46 Me: Qershor 01, 2010, 02:16:11 MD »
ckemi shofer?
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #47 Me: Qershor 01, 2010, 02:18:17 MD »
po mir ..ti ca bere ?cthot shkolla,mesimet mir?

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #48 Me: Qershor 01, 2010, 02:20:36 MD »
se di kur po marojne e me nejt e qete lol

po ti ca bane?mire?
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #49 Me: Qershor 01, 2010, 02:30:16 MD »
ic shpi tani kam pasdite pushim..koha mir sot dal paspak..
ti ca do besh? na jep noj kafe?lol

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #50 Me: Qershor 01, 2010, 02:34:41 MD »
edhe mu me ftuan me dale lol por kam pune ne darke
do shkosh ne disko?apo ste pelqen
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë bebygirl

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 213
 • Popullariteti: 8
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #51 Me: Qershor 01, 2010, 02:35:03 MD »
mirdita chatista :D si po ja kaloni  [cool1]
?? ma mir jeta ime pa ty ??

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #52 Me: Qershor 01, 2010, 02:37:52 MD »
mire lal po ti?
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë bebygirl

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 213
 • Popullariteti: 8
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #53 Me: Qershor 01, 2010, 02:39:41 MD »
mire lal po ti?

mir flm :) qetu neje ^^
?? ma mir jeta ime pa ty ??

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #54 Me: Qershor 01, 2010, 02:42:46 MD »
edhe mu me ftuan me dale lol por kam pune ne darke
do shkosh ne disko?apo ste pelqen

jo sot fund jav zakonisht..po ka ca koh qe skam dal..vec mos me ja prish shkoj [bestfriends]
ti del?

Jashtë Linjë EmoNa

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5246
 • Popullariteti: 113
 • Lose yourself in Love.♥
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #55 Me: Qershor 01, 2010, 03:07:49 MD »
Erdha un :P
You only live once, but if you do it right, once is enough.

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #56 Me: Qershor 01, 2010, 03:25:33 MD »
klm all

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #57 Me: Qershor 01, 2010, 04:30:30 MD »
u to

Jashtë Linjë Cuni i bukur

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1014
 • Popullariteti: 38
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #58 Me: Qershor 01, 2010, 05:11:38 MD »
hi bleri  [grin1]

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #59 Me: Qershor 01, 2010, 05:16:01 MD »
 <dance together> <dance together> <dance together> <dance together>