Autori Tema: Biseda live pa teme ...  (Lexuar 168593 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #1455 Me: Qershor 28, 2010, 01:04:39 PD »
Delete a?

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #1456 Me: Qershor 28, 2010, 01:05:25 PD »
dmth mateni eedhe ne rruge  [cheesy1] me ngjan pak mu apo ? [tongue3]

Hahhahahahahah ncncncncn ca do ti qe te dish per gjitha gjerat personale e eee... [shpulle]


hahahah ti vet e the spo te jap mendim  :) pse qesh? mos kundershto more vesh [cheesy1]

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #1457 Me: Qershor 28, 2010, 01:06:53 PD »
Delete a?

Jo jo ama se hap ate msn...rralle [smiley1]

dmth mateni eedhe ne rruge  [cheesy1] me ngjan pak mu apo ? [tongue3]

Hahhahahahahah ncncncncn ca do ti qe te dish per gjitha gjerat personale e eee... [shpulle]


hahahah ti vet e the spo te jap mendim  :) pse qesh? mos kundershto more vesh [cheesy1]

Ti mos me bertit more vesh [shpulle] [shpulle]....edhe qeshi sepse kam qejf sma ndal dot ti [gjuha] [gjuha]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #1458 Me: Qershor 28, 2010, 01:08:49 PD »
Hahaha hiq spot besoj weq nejjse une foli me edonen hahahahha kallu..

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #1459 Me: Qershor 28, 2010, 01:09:55 PD »
Hahaha hiq spot besoj weq nejjse une foli me edonen hahahahha kallu..

Hahahahahahhahah mu kallllllllllllllllllll jo jo mos ta nin... [mrgreen]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #1460 Me: Qershor 28, 2010, 01:10:01 PD »
ah qeratae ti qesh qesh [cheesy1] dhe mos na trego shkakun dhe mi le mua fajat pasaj lool

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #1461 Me: Qershor 28, 2010, 01:11:13 PD »
Hahaha hiq spot besoj weq nejjse une foli me edonen hahahahha kallu..

Hahahahahahhahah mu kallllllllllllllllllll jo jo mos ta nin... [mrgreen]

Gjuja pak uje ndalet noshtaa hahhah..

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #1462 Me: Qershor 28, 2010, 01:11:31 PD »
ah qeratae ti qesh qesh [cheesy1] dhe mos na trego shkakun dhe mi le mua fajat pasaj lool

Hahahhahahaha une qesh kshtu vetem kur me qeshet....perndryshe s'lodhem o lal [mrgreen]

Pse qesh une ske pse ndihesh fajtor ti...rri i qete se ste bjen kush ne qafe ty
[laugh1] [laugh1] [laugh1]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #1463 Me: Qershor 28, 2010, 01:12:52 PD »
Naten e mire juve, kalofshit mire ne vazhdim..

+1 ngritje popullariteti per te dy ju.

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #1464 Me: Qershor 28, 2010, 01:13:54 PD »
e pra mo gjithmon un dal fajtori hahah trego ti kur te lodhesh tu qesh bejm pushim pasaj ulemi [cheesy1]

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #1465 Me: Qershor 28, 2010, 01:17:44 PD »
Naten e mire juve, kalofshit mire ne vazhdim..

+1 ngritje popullariteti per te dy ju.

And for you [flirt] Naten se po ik dhe une [hello55]

e pra mo gjithmon un dal fajtori hahah trego ti kur te lodhesh tu qesh bejm pushim pasaj ulemi [cheesy1]

 [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Mos vdeksh kurre ti hee...po kush tha se ti do jesh fajtori...ti se di se fajin tend une e marr persiper [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #1466 Me: Qershor 28, 2010, 01:21:43 PD »
ashu beje mere per siper gjeri sa te vij  un pasaj shnosh  [cheesy1]  donshe burri flen? [cheesy1]

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #1467 Me: Qershor 28, 2010, 01:24:41 PD »
ashu beje mere per siper gjeri sa te vij  un pasaj shnosh  [cheesy1]  donshe burri flen? [cheesy1]

Po po ka ik pse? :D
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Biseda live pa teme ...
« Pergjigju #1468 Me: Qershor 28, 2010, 01:27:13 PD »
jo me qe te pash pa pun  pyeta [cheesy1] kur do martohesh?