Autori Tema: *Naten e Mire * Pacim *  (Lexuar 169606 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #75 Me: Prill 22, 2009, 01:58:26 PD »
ika une..ju uroj naten e mire tegjitheve..night..
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #76 Me: Prill 23, 2009, 12:22:40 PD »
Naten ika un  [hello55]

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #77 Me: Prill 23, 2009, 12:26:38 PD »
ike yllo???? gjume te omel..... [sleep] [sleep] [sleep].......... [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #78 Me: Prill 23, 2009, 12:28:09 PD »
naten bledy...
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #79 Me: Prill 23, 2009, 01:20:20 PD »
vallai jom tu ik ene un se lash nom...........naten te gjithve.....naten security...... [kisss2] [kisss2] [kisss2]
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #80 Me: Prill 23, 2009, 01:21:09 PD »
anisa notte shejtone :)
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #81 Me: Prill 23, 2009, 01:22:24 PD »
noten.......
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #82 Me: Prill 23, 2009, 01:33:54 PD »
[qyqaaaaa lash nom ikaaaaaaaa......................../b]
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #83 Me: Prill 23, 2009, 01:45:10 PD »
Ika dhe une tani naten e mire tegjitheve...
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #84 Me: Prill 23, 2009, 01:46:22 PD »
noten anisa naten security
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #85 Me: Prill 24, 2009, 12:26:30 PD »
ika una..naten e mire tegjitheve..bofshit qejf ne pa mu :D
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #86 Me: Prill 24, 2009, 12:32:03 PD »
naten....... [hello55] [hello55] [hello55] [hello55]
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #87 Me: Prill 24, 2009, 10:35:01 MD »
po e mbyll forumin per sonde un se sjam dhe aq sh ne humor..naten e mire tegjitheve.jklm ne vazhdim..
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #88 Me: Prill 24, 2009, 10:37:09 MD »
naten yllo........... [kisss2] [kisss2] [kisss2]
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #89 Me: Prill 25, 2009, 01:19:10 PD »
Naten e mire edhe nga une ja kalofshi bukur
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥