Autori Tema: *Naten e Mire * Pacim *  (Lexuar 167528 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #45 Me: Prill 15, 2009, 12:48:17 PD »
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #46 Me: Prill 15, 2009, 12:48:46 PD »
Pacim donchja,security

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #47 Me: Prill 15, 2009, 12:49:26 PD »
girly naten dhe fli gjum mos u mendo shume naten :P


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #48 Me: Prill 15, 2009, 01:07:56 PD »
Naten e mire edhe per sonte ju pershndes dhe ju uroj nje mbremje te bukur
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #49 Me: Prill 15, 2009, 01:08:20 PD »
Naten Donchja...gjume te embel..
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #50 Me: Prill 15, 2009, 01:09:22 PD »
donche tung ;)


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #51 Me: Prill 15, 2009, 01:10:50 PD »
kalinihta donche
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #52 Me: Prill 15, 2009, 01:11:10 PD »
Naten Donchja...gjume te embel..

Flm gjithashtu ty te uroj pak merzitje e me shum disponim ne vazhdim me mir shko flej e harro gjitha [kisss2] [kisss2]
donche tung ;)

Thnx BERATSI_NL ti po na percjell ketu te dera kush po ik ehehheh.Mpuchh [kisss2] [kisss2]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #53 Me: Prill 15, 2009, 01:11:41 PD »
Naten  e  mire  te  gjitheveeeeeeeee  [hello55] [hello55] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #54 Me: Prill 15, 2009, 01:11:53 PD »
kalinihta donche
Hëë skuptova mirpo tpuchii fort Nat tmire
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #55 Me: Prill 15, 2009, 01:19:47 PD »
Naten Donchja...gjume te embel..

Flm gjithashtu ty te uroj pak merzitje e me shum disponim ne vazhdim me mir shko flej e harro gjitha [kisss2] [kisss2]
donche tung ;)

Thnx BERATSI_NL ti po na percjell ketu te dera kush po ik ehehheh.Mpuchh [kisss2] [kisss2]
Hm...Flm.:)
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #56 Me: Prill 15, 2009, 01:27:26 PD »
po iki dhe un naten security naten beratsooo
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #57 Me: Prill 15, 2009, 01:28:18 PD »
naten sherrja..naten tegjitheve se ika dhe une...good night all
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #58 Me: Prill 15, 2009, 01:31:25 PD »
naten ju lart


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #59 Me: Prill 15, 2009, 01:32:39 PD »
naten sherreeeeeee [hello55] [hello55] [hello55]
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...